Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego zaprasza producentów, jak i wszystkich, którym bliska jest tematyka produktu lokalnego, do udziału w spotkaniach terenowych organizowanych pod hasłem „O produktach – na poważnie”.

pcpl logo 

 

Spotkania odbędą się w różnych częściach województwa, w godz. 15:00 - ok. 18:00:

  • Augustów: 25.02 br., Urząd Miejski w Augustowie, ul. 3 Maja 60 (sala konferencyjna, I piętro),
  • Łomża: 27.02 br., Starostwo Powiatowe w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27 (sala konferencyjna, nr 104 parter),
  • Sokółka: 4.03 br., Sokólski Ośrodek Kultury, ul. Grodzieńska 1 (kawiarnia „Lira”),
  • Hajnówka: 5.03 br., Hajnowski Dom Kultury, ul. Tamary Sołoniewicz 4 (sala kolumnowa).

 

Tematyka spotkań:

  • formalności podatkowe i sanitarno-weterynaryjne związane z wprowadzaniem żywności do obrotu,
  • wspólne formy promocji, zwłaszcza związane z wykorzystaniem wojewódzkiej bazy produktów lokalnych produkty.podlaskie.eu), możliwość rejestracji w ww. bazie poprzez wypełnienie ankiety,
  • rejestracja produktów tradycyjnych oraz certyfikacja żywności wysokiej jakości,
  • produkt lokalny w szkolnej stołówce, restauracji i agroturystyce,
  • zacieśnianie współpracy pomiędzy producentami i samorządem terytorialnym,
  • istnieje możliwość zgłoszenia własnych propozycji tematycznych mailowo bądź telefonicznie (tel.: 85 66 54 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Rejestracja uczestnictwa w wybranym wydarzeniu za pośrednictwem strony: evenea.pl/event/PCPL. W przypadku problemów technicznych, zgłoszeń można dokonywać również mailem lub telefonicznie  tel.: 85 66 54 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego jest do dyspozycji w godzinach pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, PCPL.wrotapodlasia.pl