Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

15

19

16

21

18

16

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki:  żółty, niebieski, zielony

15

19

16

21

18

16

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

15

19

16

21

18

16

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

29 LIPIEC

Miejscowość:

Borysówka, Bielszczyzna, Dubińska Ferma, Dubiny ulice: Cegielniana, Główna, Graniczna, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Torowa, Wesoła, Zajęcza, Golakowa Szyja, Nowosady, Olchowa Kładka, Postołowo, Przechody, Sawiny Gród, Skryplewo, Smolany Sadek, Sorocza Nóżka, Zwodzieckie.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

 

Rodzaj odpadu

                                                       Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

16

20

17

15

19

17

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

30 LIPIEC

Miejscowość:

Czyżyki, Dubicze Osoczne, Kotówka, Mochnate, Nowoberezowo, Nowokornino, Puciska, Rzepiska, Stare Berezowo, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (popiół)-worek szary

17

21

18

16

20

18

Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

31 LIPIEC

Miejscowość:

Borek, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Lipiny, Łozice, Orzeszkowo: Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Podrostyniec, Zatrostyniec, Bokówka, Wygon, Mostek, Pasieczniki Duże, Progale, Sacharewo, Topiło.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH I SELEKTYWNYCH

DLA  NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH
NA TERENIE GMINY HAJNÓWKA NA OKRES
OD 01.01.2019 DO 30.06.2019

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

21

18

18

15

20

17

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, papier i tektura, szkło) – worki:  żółty, niebieski, zielony

21

18

18

15

20

17

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

21

18

18

15

20

17

Miejscowość:

Borysówka, Bielszczyzna, Dubińska Ferma, Dubiny ulice: Cegielniana, Główna, Graniczna, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Torowa, Wesoła, Zajęcza, Golakowa Szyja, Nowosady, Olchowa Kładka, Postołowo, Przechody, Sawiny Gród, Skryplewo, Smolany Sadek, Sorocza Nóżka, Zwodzieckie.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

 

Rodzaj odpadu

                                                       Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

15

19

19

16

21

18

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

15

19

19

16

21

18

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

15

19

19

16

21

18

Miejscowość:

Czyżyki, Dubicze Osoczne, Kotówka, Mochnate, Nowoberezowo, Nowokornino, Puciska, Rzepiska, Stare Berezowo, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

16

20

20

17

15

19

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

16

20

20

17

15

19

Selektywne odpady komunalne: (popiół)-worek szary

16

20

20

17

15

19

Miejscowość:

Borek, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Lipiny, Łozice, Orzeszkowo: Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Podrostyniec, Zatrostyniec, Bokówka, Wygon, Mostek, Pasieczniki Duże, Progale, Sacharewo, Topiło.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

Wójt Gminy Hajnówka informuje, że na podstawie znowelizowanej ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków taryfy na dostawę wody i odbiór ścieków zatwierdza Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” na wniosek złożony przez przedsiębiorstwo wodno-kanalizacyjne.

Taki wniosek w kwietniu 2018 roku złożyło Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Hajnówce. Urząd Gminy Hajnówka w trakcie rozpatrywania wniosku wniósł uwagi do zaproponowanych stawek. W dniu 31.10.20108 r. Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie decyzją, znak: LU.RET.070.1.44.2018.JB zatwierdził taryfy na okres 3 lat dla mieszkańców korzystających z wodociągu wiejskiego (ujęcia wody w Nowoberezowie oraz Orzeszkowie) i odprowadzających ścieki do oczyszczalni ścieków w miejscowości Mochnate.

 

Poniżej link do ww. decyzji:

 

https://bip.ug.hajnowka.wrotapodlasia.pl/tab_oglosze/obwie/obwieszczenia-2018.html

INFORMACJA

 

ODBIÓR FOLII PO SIANOKISZONCE, WORKI BIG-BAG, OLEJE PRZEPAŁOWE

ODBIERA BEZPŁATNIE FIRMA:

 

FOL-MET

Skup Folii Złomu i Metali Kolorowych

Krzysztof Urbanowicz

Adres: Saki 2, 17-210 Narew

tel. 604-877-488

Bezpośredni kontakt telefoniczny

z Panem Krzysztofem Urbanowicz.

odbior_odpadow

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH I SELEKTYWNYCH

DLA  NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH
NA TERENIE GMINY HAJNÓWKA NA OKRES
OD 01.07.2018 DO 31.12.2018

Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki:  żółty, niebieski, zielony

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

16

20

17

15

19

17

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

29 sierpnia

Miejscowość:

Borysówka, Bielszczyzna, Dubińska Ferma, Dubiny ulice: Cegielniana, Główna, Graniczna, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Torowa, Wesoła, Zajęcza, Golakowa Szyja, Nowosady, Olchowa Kładka, Postołowo, Przechody, Sawiny Gród, Skryplewo, Smolany Sadek, Sorocza Nóżka, Zwodzieckie.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

                                                       Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

17

21

18

16

20

18

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

29 sierpnia

Miejscowość:

Czyżyki, Dubicze Osoczne, Kotówka, Mochnate, Nowoberezowo, Nowokornino, Puciska, Rzepiska, Stare Berezowo, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda.

                 

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Selektywne odpady komunalne: (popiół)-worek szary

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

30 sierpnia

Miejscowość:

Borek, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Lipiny, Łozice, Orzeszkowo: Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Podrostyniec, Zatrostyniec, Bokówka, Wygon, Mostek, Pasieczniki Duże, Progale, Sacharewo, Topiło.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.