Powiatowy Lekarz Weterynarii w Hajnówce informuje  o obowiązku oznakowania i  zaszczepienia psów i kotów, które nie zostały poddane tym zabiegom na przejściu granicznym i zostały przywiezione do Polski przez uchodźców z Ukrainy. Czipowanie i szczepienie w/w zwierząt jest bezpłatne.

Po kontakcie osobistym lub telefonicznym zostanie ustalony czas ( dni robocze  8.00 - 15.00 )  i miejsce zaszczepienia zwierzęcia.

Powiatowy Lekarz Weterynarii

Jan Dynkowski

Wykaz zakładów leczniczych z terenu Powiatu świadczących usługi z zakresu szczepienia i znakowania zwierząt domowych towarzyszących uchodźcom z Ukrainy po przekroczeniu granicy polskiej.

Powiat hajnowski
Nazwisko i imię_osoby do kontaktu\_kierownika_ZLdZ Jan Dynkowski