Burmistrz Miasta Hajnówka, Starosta Powiatu Hajnowskiego, Wójt Gminy Hajnówka, Wójt Gminy Białowieża, Wójt Gminy Czeremcha, Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne, Burmistrz Miasta i Gminy Kleszczele, Wójt Gminy Narew oraz Wójt Gminy Narewka zapraszają wszystkich chętnych do wsparcia zbiórki rzeczowej oraz finansowej dla powodzian.

Co jest potrzebne powodzianom?
Woda pitna, żywność z długim terminem ważności, ścierki, artykuły higieniczne, zestawy z chemią gospodarczą i środkami czystości, agregaty prądotwórcze, łopaty, taczki, gumowce, zestawy szkolne dla dzieci z obszarów dotkniętych powodzią.

Jak możesz pomóc?
Wszelkie produkty i pomoc rzeczową można przekazać za pośrednictwem magazynu działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce przy ulicy Lipowej 39 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 11.00 oraz od 17.00 do 18.00 a także w każdym innym terminie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym z MOPS tel. 85 682 20 11.