Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów obrazy_na_2023rootinwestycjeroot2023-08-29rootgaleria oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 29.08.2024r. podpisana została umowa na modernizację gminnych odcinków dróg w miejscowości Czyżyki, Lipiny oraz Puciska. Prace są realizowane ze środków własnych Gminy. Termin wykonania 30 września br.

Równolegle trwają inwestycje dofinansowane ze środków zewnętrznych: Stare Berezowo- Szostakowo, Nowoberezowo, Przechody, Orzeszkowo- Jagodniki, Wygon, Lipiny. W Mochnatem i Orzeszkowie są przygotowywane dokumenty- etap uzgodnień.
W budowie kanalizacja sanitarna w ulicy Torowej w Dubinach oraz stacja ciśnienia wody w Borku. Zakończono budowę wodociągu od ul. Celnej do Nieznanego Boru oraz na odcinku Dubicze Osoczne- Borek.

{galeria width=650 height=433 slider=boxplus.transition animation=3650}obrazy_na_2023/inwestycje/2023-08-29/galeria{/galeria}