Kiedy w tle sezon urlopowy, imprezy plenerowe, Gmina Hajnówka nie zwalnia z pracami inwestycyjnymi. W dniu10.07.2024r. Wójt Gminy Hajnówka uczestniczyła w przekazaniu terenu budowy do realizacji drugiej części zadania ,,Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Hajnówka".

Tym razem w Wygonie,  okolice Orzeszkowa zamieniły się na pewien czas w istny plac budowy. Trwają prace na odcinku powiatowym, gdzie nasza Gmina dokłada do wkładu własnego zadania. Wkrótce ruszą prace w kierunku Jagodnik, a odcinek Orzeszkowo- Wierzchowskie jest na etapie przygotowywania dokumentacji, gdyż jest to zadanie ,,zaprojektuj- wybuduj".

Trwają prace przy budowie zjazdu do cmentarza w Nowoberezowie oraz drobne remonty w świetlicach. Powoli są realizowane też wnioski z zebrań wiejskich. Kolejka niestety jest długa.
Dziękujemy zaangażowanym w prace gminne i chylimy czoła przed wszystkimi, kto pracuje w terenie. Dużo jest do zrobienia, ale kiedy dla jednych warunki są wspaniałe, dla innych taka pogoda to wręcz tragedia.