W dniu 5 kwietnia 2022r., w Enklawie Białowieskiej w Nieznanym Borze odbyły się drugie konsultacje dotyczące planowanej budowy ścieżki z Hajnówki do Białowieży. Miały one formę warsztatów. Obecni byli autorzy potencjalnych ścieżek, specjaliści od ich budowy w terenie zalesionym, przedstawiciele Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, WWF, Nadleśnictw i innych jednostek.

Dyskusja była bardzo ciekawa, a co najważniejsze, mimo różnych zdań, wszyscy starali się szukać rozwiązań najlepszych dla rozwoju naszego regionu.

Formularz konsultacji (do pobrania PDF 427KB) można przekazać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.04.2022r.

 

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.sciezkabialowieska.pl

 

 Fotografie przedstawiają uczestników konsultacji.