Herb Gminy Hajnówka

Ogłoszenie o naborze propozycji do konkursu.

OGŁOSZENIE

W związku z ogłoszeniem II edycji konkursu dla gmin "Nestlé porusza Polskę" zapraszam mieszkańców Gminy Hajnówka do przedkładania, w formie pisemnej, w siedzibie Urzędu Gminy Hajnówka (pok. 32) propozycji lokalizacji rekreacyjnej siłowni zewnętrznej do dnia 17.02.2017 r. (godz. 15:00).

W dniach od 20.02.2017 r. do 1.03.2017 r.
zorganizowane zostanie głosowanie internautów
na wyłonienie 1 lokalizacji, która finalnie zostanie
zgłoszona do konkursu "Nestlé porusza Polskę"

 

Informacji udziela Pan Marek Bagrowski (Urząd Gminy Hajnówka, pok. 47, tel. 85 682 25 00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

WÓJT GMINY HAJNÓWKA

mgr Lucyna Smoktunowicz