Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku zaprasza na XIII Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej pn. „Społecznie Wkręceni”, które odbędą się w dniu 29 września 2024 r. w godz. 11:00-17:00 na Rynku Kościuszki w Białymstoku.

Celem Targów jest promocja działalności podmiotów ekonomii społecznej oraz integracja z mieszkańcami województwa podlaskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych podmioty ekonomii społecznej zaprezentują swoją ofertę, zarówno w formie przedstawienia informacji, jak i wystawy wytwarzanych produktów i usług. Organizatorzy zapewnią różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Niecodzienny charakter wydarzenia podkreślą wyjątkowi wystawcy – przedsiębiorstwa społeczne, spółdzielnie socjalne, podmioty reintegracyjne, organizacje pozarządowe itp. Wszystkie podmioty działają w naszym regionie tworząc nowe miejsca pracy oraz działając na rzecz aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem. Dochód ze sprzedaży w trakcie trwania Targów przeznaczony będzie na cele społeczne realizowane przez wystawców.

Obwiązuje wstęp wolny na wydarzenie.

XIII Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej organizowane są w ramach projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim”, w ramach Działania 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ES i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu, realizowane na poziomie wojewódzkim.

Więcej informacji o wydarzeniu: Zaproszenie na XIII Podlaskie Targi Ekonomii Społecznej pn. „Społecznie Wkręceni” – Projekt Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim (rops-bialystok.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony na portalu Facebook: Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim | Białystok | Facebook

Projekt „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku

podlaskie targi ekonomi spolecznej