Masz pomysł na realizację inicjatywy lokalnej na rzecz mieszkańców?

Twoja inicjatywa lokalna wymaga pozyskania środków zewnętrznych, abyś mógł ją zrealizować?

Jesteś młodą organizacją pozarządową i chcesz spróbować swoich sił w konkursie o wsparcie inicjatyw lokalnych?

To mamy coś specjalnie dla Ciebie!

 

 "Podlaskie Inicjatywy Lokalne", to program który ma na celu wspieranie i promowanie lokalnych inicjatyw społecznych w województwie podlaskim. Konkurs ten jest idealną szansą na uzyskanie środków finansowych na realizację autorskich pomysłów oraz działań na rzecz społeczności lokalnej. W ramach konkursu wnioski mogą składać grupy nieformalne (min. 3 osoby pełnoletnie) lub młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane nie wcześniej niż 60 miesięcy od daty złożenia wniosku o przychodzie nie większym niż 50 tys. złotych), czyli stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne oraz kluby sportowe.

 

Szczegóły konkursu:

Termin składania wniosków – 15.05.2024 r. do godz. 10.00

Składanie ofert odbywa się poprzez generator WITKAC - https://www.witkac.pl/#/contest/view/31239 (Operator nie wymaga wysyłania wniosków w formie papierowej, ani składania wniosków z podpisami elektronicznymi)

Środki na realizację inicjatyw – od 2000 do 7000 złotych (brak obowiązku wkładu własnego)

Pula środków na realizację inicjatyw lokalnych to aż 175 000 złotych!

To właśnie Twoja inicjatywa i pomysł mogą przyczynić się do rozwoju społeczności lokalnej i realizacji dodatkowych działań w Twojej okolicy!

Regulamin konkursu oraz inne niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej www.podlaskieinicjatywy.pl oraz www.facebook.pl/podlaskieinicjatywylokalne.

Masz pytania związane z konkursem? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 532 869 442 lub pod adresem e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program Podlaskie Inicjatywy Lokalne jest realizowany przez Fundację OKNO NA WSCHÓD.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

PiL Rollup 02 2 02