W związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem informujemy szanownych klientów Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie o zmianach w funkcjonowaniu Ośrodka.

Aby skutecznie chronić zdrowie nas wszystkich wprowadzamy do odwołania ograniczenia w osobistym sposobie załatwiania spraw w obiektach PODR Szepietowo. Co do zasady proponujemy kontakt wyłącznie telefoniczny, mailowy lub pisemny aby ograniczyć sytuacje sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  

  1. Do odwołania zostają zawieszone dyżury doradców w gminach.

Na gminnych tablicach ogłoszeń znajdziecie Państwo namiary telefoniczne i mailowe pracowników, którzy pełnili tam dotychczas dyżury oraz pełną listę wraz z namiarami pracowników Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego (PZDR) w celu uzyskania potrzebnego Wam kontaktu. Wyżej wymienione informacje dostępne są również na stronie internetowej PODR Szepietowo (www.odr.pl). 

 

  1. Do odwołania w siedzibach Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego pełnione będą ograniczone osobowo dyżury doradców.

Wykazy imienne osób dyżurujących w kolejnych dniach wywieszone będą w siedzibie PZDR lub informację o tym uzyskacie Państwo po kontakcie telefonicznym z PZDR. Proszę upewniać się każdorazowo co do obecności danego pracownika przed przyjazdem do PZDR. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczony jest kontakt osobisty z doradcą w wyznaczonych do tego pomieszczeniach w PZDR pod rygorem jednak zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa. 

 

  1. Do odwołania zostają zawieszone szkolenia i pokazy organizowane dla rolników przez doradców PODR Szepietowo.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o zrozumienie dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Wojciech Mojkowski

Dyrektor PODR Szepietowo

 

Doradca pełniący dyżur w Gminie Hajnówka:

 

WIERA GAWRYLUK

Tel:  502 477 966

e-mail: wgawryluk@wp.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Lista doradców PZDR Hajnówka

 

RYSZARD WOŚ

Tel: 502 477 933

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WIERA GAWRYLUK

Tel:  502 477 966

e-mail: wgawryluk@wp.pl    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

AGNIESZKA KOŚCIUCZUK

Tel:  502 477 963,   516 050 660

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NINA SACHARCZUK

Tel:  502 477 934

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JULITA GRYC

Tel:  506 664 421,    500 222 940

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KRYSTYNA FIŁONOWICZ

Tel:  692 705 246

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ANNA KOZŁOWSKA

Tel:  502 477 957

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.