15 czerwca 2022r w Hajnowskim Domu Kultury Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodził Jubileusz 15-lecia swojej działalności.

W uroczystości wzięły udział władze miasta i gminy, zaproszeni goście oraz licznie przybyli członkowie UTW.

Głównym tematem spotkania było podsumowanie owocnej 15-letniej pracy członków UTW oraz przygotowany wykład Joanny Troszczyńskiej- Reyman pt. ”Rola Rzecznika Praw Pacjenta w ochronie zdrowia”.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Hajnówce jest stowarzyszeniem osób starszych pragnących realizować swoje zainteresowania oraz plany i marzenia, na które wcześniej brakowało czasu i możliwości. UTW samodzielnie i niezależnie planuje i realizuje swoją działalność odpowiadającą potrzebom seniorów i środowiska.

Szczere słowa uznania otrzymał Anatol Ochryciuk Prezes stowarzyszenia,a najaktywniejsi studenci Hajnowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Natomiast gorące podziękowania za wsparcie działalności Stowarzyszenia otrzymała Barbara Sadowska Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury oraz inne władze samorządowe.

Część artystyczną Jubileuszu uświetniły występy młodych utalentowanych dziewczyn z Hajnowskiego Domu Kultury, Mażoretki SHOCK , zespół „DOMINO”, Aleksandra Wołczyk i Wiktoria Masalska.

Życzymy nieustającego zapału do dalszej realizacji planów stowarzyszenia.