Zapraszamy mieszkańców Gminy Hajnówka do udziału w spotkaniu dotyczącym dofinansowań w Programie „Czyste Powietrze”!

Spotkanie informacyjno-promocyjne z prelegentem omawiającym szczegóły możliwości otrzymania dofinansowania w ProgramieCzyste Powietrze” odbędzie się 03.10.2024 r. (czwartek) o godzinie 15:45 w Gminnym Centrum Kultury w Dubinach (ul. Główna 116 Dubiny).

Program oferuje dofinansowanie wymiany starych źródeł ciepła. Dofinansowanie można pozyskać również na termomodernizację budynku, panele fotowoltaiczne, wymianę okien i drzwi,
a także instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz rekuperację. Obecnie można otrzymać nawet do 136 200,00 zł!

Najważniejsze informacje, które zostaną przedstawione:

• wysokość przysługującej kwoty dofinansowania
  • przybliżenie najważniejszych zmian zasad Programu!
  • informacje dotyczące urządzeń i materiałów kwalifikowanych do dofinansowania
  • komu przysługuje dofinansowanie?
  • czym się różni wniosek z kompleksową termomodernizacją od wniosku bez kompleksowej termomodernizacji
  • jak i gdzie złożyć wniosek?

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, pomocy przy wypełnieniu wniosku i skorzystaniu z dofinansowania!

FEnIKS i KPO kolor PL CMYK