FEnIKS i KPO kolor PL CMYK

W dniu 13.06.2024 roku w Gminnym Centrum Kultury w Dubinach odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjne z prelegentem omawiającym szczegóły możliwości otrzymania dofinansowania w ProgramieCzyste Powietrze”.

Uczestnicy spotkania poznali aktualne wytyczne Programu, który oferuje dofinansowanie wymiany starych źródeł ciepła, termomodernizacji budynku, montażu paneli fotowoltaicznych, wymiany okien i drzwi oraz instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz rekuperację. Przedstawiono przysługujące kwoty dofinansowania, informacje o kosztach kwalifikowanych, sposobie złożenia wniosku oraz możliwości uzyskania pomocy w Urzędzie Gminy Hajnówka, w ramach funkcjonującego punktu konsultacyjno-informacyjnego w Gminie Hajnówka.

20240613 155436