Uwaga na próby wyłudzeń i oszustw!!!

Jako Punkt dot. Programu Czyste Powietrze Gminy Hajnówka chcielibyśmy przestrzec mieszkańców Gminy i dołączyć do ostrzeżenia jakie opublikował Projekt Doradztwa Energetycznego o próbach wyłudzeń i oszustw! 

Poniżej przedstawiamy opublikowane ogłoszenie: https://www.facebook.com/ProjektDoradztwaEnergetycznego/posts/pfbid0z2opATuFcuEinPE2TVwBGzMGu6BAHgWqxTdkNejqGomJy2odN3GtmkcyTdg3EcnZl 

 
"Docierają do Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej informacje o osobach, które podają się za pracowników Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, proponując konsultacje przy składaniu wniosków o dofinansowanie.
Ostrzegamy!
Jest to próba oszustwa lub wyłudzenia!
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nie deleguje swoich pracowników do pracy w terenie!
W przypadku jakichkolwiek podejrzeń oszustwa prosimy o powiadomienie najbliższej jednostki Policji."

 

Drogi mieszkańcu prosimy bądź ostrożny!

 

Gdzie szukać informacji dotyczące Programu Czyste Powietrze?

  • W Gminnym Punkcie konsultacyjno-informacyjnym:
  1. podczas indywidualnych spotkań w punkcie konsultacyjno-informacyjnym czynnym we wtorki i czwartki w godzinach 9.00- 14.00 (Urząd Gminy Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka) lub
  2. korzystając z konsultacji zdalnych pod nr tel: 853067804 lub 534 298 729 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,