Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Nadleśnictwo Hajnówka, Polskie Zrzeszenie NordicWalking oraz LOT „Region Puszczy  Białowieskiej” serdecznie zapraszają do udziału w Pucharze Polski NordicWalking 2024, który odbędzie się 21 września 2024 r. (sobota) w Hajnówce.

Sportowa rywalizacja uczestników z całej Polski i duża dawka pozytywnych emocji, a wszystko to w pięknym otoczeniu przyrody  Puszczy Białowieskiej! Tak, to właśnie Puchar Polski NordicWalking 2024 w Hajnówce!

Rywalizacja odbywa na dystansie 5km i 10km oraz nowość MINI NORDIC WALKING DLA DZIECI czyli 400m z instruktorem!

Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji:

Uczestnicy Pucharu mogą liczyć na:

• Ekstra pakiety startowe
  • Posiłek regeneracyjny
  • Bilety ze zniżką do rezerwatu Pokazowego Żubrów
  • Dodatkowy przejazd Leśną Kolejką Wąskotorową
  • Imprezę integracyjną z DJ przy ognisku

Zapraszamy uczestników Pucharu, mieszkańców i kibiców do miasteczka zawodów, a w nim:

• Degustacja produktów lokalnych
  • Konkurs z nagrodami
  • Stoiska edukacyjne
  • Warsztaty rękodzielnicze