Ostrzeżenie meteorologiczne
Nazwa biura  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku
Zjawisko Przymrozki
Obszar województwo podlaskie
powiaty: augustowski, białostocki, Białystok, bielski, grajewski, hajnowski, kolneński, Łomża, łomżyński, moniecki, sejneński, siemiatycki, sokólski, suwalski, Suwałki, wysokomazowiecki, zambrowski
Sytuacja meteorologiczna W powiatach północnych temperatura powietrza obniżyła się poniżej 0°C. Spadek temperatury stopniowo będzie obejmował pozostałe powiaty województwa. Temperatura ujemna prognozowana jest również na kolejną noc i wyniesie od -5°C do -3°C.
Uwagi Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 1°C, przy gruncie do -3°C.
Prawdopodobieństwo
wystąpienia zjawiska(%)
Komunikat przygotowano na podstawie danych z sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Godzina i data wydania godz. 22:34 dnia 27.03.2023
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.