Dzień dobry,

OSM Hajnówka zwraca się z prośbą o oddawanie głosów na Nasze masło.

Dnia 21.02.2023r. rozpoczął się Internetowy Plebiscyt na Najlepsze Opakowanie Masła. OSM Hajnówka podjęła to wyzwanie.

Akcja promuje jednocześnie Nasze Miasto oraz cały region. Prosimy zatem o zaangażowanie również lokalne firmy i instytucje w oddawaniu głosów.

Wystarczy kliknąć na Nasze masło kostka 200g, podać swojego maila , na który przyjdzie mail zwrotny z zapytaniem czy potwierdzasz swój głos. Super prosto. To nic nie kosztuje.

Głosowanie trwa do 8 marca do godziny 15:00. Głosować można / trzeba raz dziennie. Każdy głos się liczy. Link do głosowania poniżej.

PLEBISCYTY (bikoplebiscyt.pl)

Głosy oddajemy już tylko dzisiaj i jutro. Prosimy zatem o 2 dni klikania. Wygrajmy razem i wypromujmy produkt z Hajnówki.

Nasz drugi produkt - Osełka ręcznie formowana weźmie udział w kategorii: Konsumencka Ocena Sensoryczna Masła. W tej chwili głosujemy więc na Masło Ekstra kostka 200g w nowej szacie graficznej !!!

Internetowy Plebiscyt na Najlepsze Opakowanie Masła 2023.

Kliknij codziennie w poniższy link:

lub zeskanuj kod QR

masło qr

wybierz Nasze masło kostka 200g w nowej szacie graficznej:

masło logo

podaj swojego emaila, na który odesłany zostanie email zwrotny z zapytaniem czy potwierdzasz swój głos.

Głosuj  codziennie do 8 marca.

Wygrajmy razem i wypromujmy produkt z Hajnówki.