Wójt Gminy Hajnówka przypomina, iż do dnia 14 marca 2019 r. istnieje możliwość złożenia Oświadczenia potwierdzającego brak zmian w 2019 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2018. Właściciele gospodarstw o powierzchni gruntów ornych do 10 ha, ubiegający się o płatności bezpośrednie, mogą w ten sposób ograniczyć formalności związane z złożeniem wniosku do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do minimum. Wnioski składamy bezpośrednio w powiatowym biurze ARiMR  bądź korespondencyjnie.

Szczegóły odnajdą Państwo pod linkiem:

https://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/platnosci-bezposrednie/platnosci-bezposrednie-w-roku-2019/oswiadczenie-potwierdzajace-brak-zmian-w-2019-roku-w-odniesieniu-do-wniosku-o-przyznanie-platnosci-zlozonego-w-roku-2018.

 

WÓJT GMINY HAJNÓWKA

Lucyna Smoktunowicz