Drodzy Mieszkańcy, przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z dróg gminnych. Na naszych drogach jest realizowana duża inwestycja w ramach Polskiego Ładu. Prace na terenie gminy posuwają się do przodu.
Po zrobieniu nakładki asfaltowej do Nowoberezowa, są przygotowywane kolejne odcinki. Od 26.05.2023r. planowana jest modernizacja odcinka od Progal w kierunku Mochnatego, gdzie obecnie trwa regulacja studni kanalizacyjnej i czyszczenie dwóch studzienek wodociągowych. Do zrobienia nakładki asfaltowej jest też przygotowywany odcinek drogi w kierunku Grudówki i przy cmentarzu "na Wygodzie". Po zakończeniu przebudowy drogi w Olchowej Kładce, ruszyły roboty na drodze w Bokówce. Wykonano podbudowę i tu zostanie położony asfalt. Prace trwają też w Zwodzieckim.
 
 
Tab Fu Pol Lad Gm Hajn drogigminneiwewnetrzne