„Skłonność do uzależnień tkwi w nas równie mocno jak umiłowanie wolności. Tragedią alkoholików i narkomanów jest to, że znaleźli się w niewoli substancji szczególnie destrukcyjnych dla ich zdrowia i społecznego funkcjonowania – tylko to ich odróżnia od maniaków pracy, palaczy tytoniu czy osób przewrażliwionych na punkcie swojego „JA". Jeżeli wziąć pod uwagę mechanizm uzależnienia, a nie przedmiot, to mało kto z nas jest prawdziwie wolny".

Lee Jampolsky

HAJNOWSKIE STOWARZYSZENIE ABSTYNENTÓW I RODZIN KLUB ABSTYNENTA „DĄB"

Mieści się w Hajnówce przy ulicy Ks. Wierobieja 18 (2 piętro)

Tel. 85-876-73-03

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10.00-12.00 i 16.00-20.00

Sobota i niedziela 16.00-20.00

MITYNGI GRUPY AA - w środy i piątki o godz.18.00

MITYNGI OTWARTE - II i IV piątek o godz. 18.00

MITYNGI DDA - wtorek o 18.00

W klubie można skorzystać z pomocy doświadczonych terapeutek: mgr Ireny Snitkowskej i mgr Joanny Wróbel-Siemiackiej. Panie prowadzą punkt konsultacyjny dla osób doznających przemocy oraz zajęcia terapeutyczne dla osób współuzależnionych.

Gdy trapi Cię jakiś problem z alkoholem zawsze możesz do nas przyjść i zwyczajnie porozmawiać. Na pewno zostaniesz wysłuchany, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiemy, gdzie uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie, jeśli sami nie będziemy mogli pomóc.

PRZYJDŹ, SPRAWDŹ, ZOBACZ, POROZMAWIAJ!