Szkoła, to nie tylko miejsce, gdzie zdobywamy wiedzę, ale przede wszystkim przestrzeń, w której kształtujemy siebie, swoje umiejętności i wartości.

Obserwując młodych ludzi na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2024/2025 w Szkole Podstawowej w Dubinach, widziałam radość w oczach wszystkich. I dzieci, i nauczycieli, i rodziców. Życzę wszystkim, aby spędzony wspólnie czas w murach szkoły był dobrze wykorzystanym okresem, aby zdobyta wiedza i przyjaźnie otworzyły przed wszystkimi kiedyś nowe możliwości.

Jestem dumna z pracy i współpracy Dyrekcji, nauczycieli i rodziców. Obok nowoczesnego wyposażenia, nowego boiska, mamy szkołę ,,bez telefonu". Czas na przerwach wypełniają gry, zabawy i wyłożone książki na parapetach. Gratuluję pomysłu rodzicom.

To od nas dorosłych zależy, jak ukształtujemy młodego człowieka.

Wójt Gminy Hajnówka
Lucyna Smoktunowicz