Lubisz oglądać mecze? Chcesz zaangażować się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie polskiej reprezentacji? To wydarzenie powinno Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? Trzydzieści pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zapytasz: gdzie tu pomoc potrzebującym? Otóż cały dochód z reklam, które zobaczysz w czasie rozwiązywania konkursu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w fantastyczną pracę, jaką od lat prowadzi w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których trenował z dziećmi, a nawet wyremontowanie szkoły w Loltepes - małej wiosce zlokalizowanej w środkowej Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zebrane pieniądze. 

Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest równolegle w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Przekaż tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Sprawdźcie, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu! 

Sukces całej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie umiejętności.

 

Z wyrazami szacunku
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl

 

1Piłki dla Afryki 1080x1080 min