KONSULTACJE SPOŁECZNE

dotyczące opracowania dokumentacji projektowej na budowę ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 689 na odcinku Hajnówka – Białowieża – granica państwa

Termin i miejsce konsultacji:

11 grudnia 2019 r. godz. 16:00

Białowieski Ośrodek Kultury, ul. Sportowa 1, Białowieża 17-230

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku wraz z Firmą SAFEGE S.A.S Oddział w Polsce zaprasza na konsultacje dotyczące dokumentacji projektowej dla zadania:

„Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 689 na odcinku Hajnówka – Białowieża – granica państwa”.

Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie gminy Hajnówka oraz gminy Białowieża, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 689. Długość projektowanej ścieżki wynosi około 21 km.

Mając na uwadze oczekiwania miejscowej ludności, PZDW w Białymstoku pragnie, aby wszelkie kwestie związane z wykonaniem ścieżki zostały rozstrzygnięte na etapie projektowania inwestycji.

W związku z powyższym dnia 11 grudnia 2019 roku o godz. 16:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, znajdującym się pod adresem: ul. Stoczek 2 w Białowieży, odbędzie się spotkanie Inwestora
oraz jednostki projektowej z zainteresowanymi mieszkańcami i właścicielami działek sąsiadujących z przedmiotową inwestycją.

Na spotkaniu zostaną przedstawione oraz omówione przyjęte rozwiązania projektowe, w związku z tym będzie możliwość wglądu do dokumentacji projektowej, wyrażenia swoich opinii, uwag oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych projektowaną inwestycją do bezpośredniego udziału w konsultacjach społecznych.

Dodatkowo w Urzędzie Gminy Białowieża, ul. Sportowa 1, 17-230 Białowieża, Urzędzie Gminy Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka oraz w siedzibie Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, ul. Elewatorska 6, 15-620 Białystok, a także na stronach internetowych SAFEGE i PZDW, zostaną udostępnione do wglądu plany sytuacyjne dotyczące projektu ścieżki rowerowej.

Wnioski i zastrzeżenia dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w formie pisemnej do dnia 30.12.2019 r., na poniżej podane adresy:

Zamawiający:

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku