Zgłoś się do 20. jubileuszowego ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „PODLASIE W OBIEKTYWIE im. Wiktora Wołkowa”

Tematem konkursu jest PODLASIE, z jego architekturą, przyrodą, ludźmi, całą mozaiką kulturową. Organizator nie narzuca podziałów tematycznych, stwarza pole do dowolnej interpretacji fotografującego, zależnej od jego wrażliwości i spostrzegawczości. Konkurs ma charakter otwarty mogą wziąć w nim udział wszyscy- zarówno z Województwa Podlaskiego jak i z Polski, profesjonaliści, jak i amatorzy.
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wystawa pokonkursowa : XII 2024 r.

ZASADY:
- max. 3 fotografie
- zgłoszenie poprzez formularz (tu link link https://forms.gle/JV4BgDm6hjfjfh9e8 )bądź na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (wysyłając e-mailem należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy - Załącznik nr 1 i wysłać w formie skanu)
Regulamin dostępny w siedzibie organizatora lub na stronie internetowej: www.muzeumbialoruskie.pl , www.hajnowka.pl . Organizator dopuszcza zgłoszenie w formie odbitek fotograficznych (format A3 lub zbliżony, wraz ze zdjęciami w formie elektronicznej (jpg, tif) na CD/DVD lub).
Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskie, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Starosty Powiatu Hajnowskiego Powiat Hajnowski, oraz Burmistrza Miasta Hajnówka, Hajnówkawita.

Organizator:
Ul. 3 Maja 42 , 17-200 Hajnówka
tel.: (85) 682 28 89

PATRONAT: Hajnówkawita,
@[100063597939131:2048:http://xn--biaystokonline-inc.pl/],
----------
Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Województwo Podlaskie
Konkurs odbywa się w ramach zadania publicznego pt. „Przygraniczny Alians Etniczny” współfinansowanego z budżetu miasta Hajnówka Hajnówkawita
#muzeumbiałoruskie #podlasie #podlasiewobiektywie #podlasiejestpiekne #podlasietakiepiekne

podlasie