Zaproszenie do udziału w Hajnowskich Spotkaniach z Kolędą Prawosławną

Z błogosławieństwa Jego Eminencji, Wielce Błogosławionego Sawy, Metropolity Warszawskiego i Całej Polski, organizatorzy: Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Hajnówce, Parafia prawosławna św. Dymitra w Hajnówce oraz Hajnowski Dom Kultury serdecznie zapraszają do udziału w Hajnowskich Spotkaniach z Kolędą Prawosławną 2024.  Wydarzenie odbędzie się w formie koncertu, który będzie miał miejsce w Hajnowskim Domu Kultury w dniu 14 stycznia 2024 r. (niedziela) o godzinie 15:00. Zainteresowane udziałem w wydarzeniu chóry i zespoły kolędnicze z przedszkoli, szkół podstawowych, szkół średnich, z miejskich i gminnych ośrodków kultury, parafii i inne prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia – ks. Mariusz Jurczuk, telefonicznie 695 625 352 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ks. Mariusz Jurczuk

 

Plakat: Autograf Joanna Kiryluk

Plakat Hajnowskie Spotkania z kolędą Prawosławną