Burmistrz Miasta Hajnówka oraz Hajnowski Dom Kultury zapraszają na koncert

Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

06 sierpnia 2021 r. (piątek), godz. 19.00, Amfiteatr w Hajnówce.

Już po raz kolejny zespół zaprezentuje się na hajnowskiej scenie w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego. Pieśni w duchu patriotycznym wyśpiewane zostaną mocnymi głosami (tenor, baryton).

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego od ponad 60-ciu lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym oraz cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami. Przedmiotem jego działalności jest opracowywanie programów artystycznych i organizowanie koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych, chóralnych. Współpracują z nim uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy. Zespół prowadzi działalność promocyjną i wydawniczą oraz upowszechnia twórczość artystyczną kierowaną do wielopokoleniowej widowni. W swoim repertuarze odwołuje się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej, która rozwijała się w duchu chrześcijaństwa.

Zapraszamy!

UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA z powodu COVID-19
Widzów obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, utrzymywania dystansu od siebie (nie dotyczy rodzin) oraz dezynfekcji rąk. Wstęp na teren imprezy na podstawie podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia.

RZAWP plakat