Przedstawiamy program obchodów 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Hajnówce.

Oprócz Mogiły Ofiar Wojny Polsko – Bolszewickiej zachęcamy

do odwiedzenia pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowoberezowie.

List Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Zielińskiego w związku z Narodowym Świętem Niepodległości

Burmistrz Miasta Hajnówka informuje o obchodach 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Program obchodów

W dniu 11 listopada 2021 r. (czwartek) odbędą się:

Godz. 8.00

Liturgia Święta i Molebien w Intencji Ojczyzny w Soborze Świętej Trójcy w Hajnówce

Godz. 11.00

Msza Święta za Ojczyznę w Kościele p.w. Świętych Cyryla i Metodego w Hajnówce.

Przedstawiciele firm i instytucji, którzy chcą złożyć kwiaty mogą to zrobić, przy zachowaniu obowiązujących zasad reżimu sanitarnego, o dowolnej godzinie przy Mogile Ofiar Wojny Polsko – Bolszewickiej w Gaju przy ul. Łagodnej  (na osiedlu Międzytory w Hajnówce).

O godzinie 12.00, przy w/w Mogile, zostanie odtworzony hymn państwowy i odprawiona modlitwa w intencji Ojczyzny.

Z uwagi na stan epidemii program obchodów został ograniczony.

Burmistrz Miasta

Jerzy Sirak