Urząd Gminy Hajnówka ogłasza sprzedaż specjalistycznego samochodu pożarniczego Jelcz 005  ( na podwoziu Star 244)

1. Nazwa i siedziba Sprzedającego:

Urząd Gminy Hajnówka
        ul. A. Zina 1
        17-200 Hajnówka

1. Dane dotyczące sprzedawanego pojazdu:

Samochód specjalny pożarniczy
       - Marka i model pojazdu: Jelcz 005 ( na podwoziu Star 244) ,
       - Nr rejestracyjny: BHA 46EU,
       - Rok produkcji: 1987,
       - Wskazanie drogomierza 13 800 km

1. Samochód można oglądać w remizie OSP Orzeszkowo 25, 17-200 Hajnówka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod nr. 85 6822756
  2. Szacowana wartość samochodu wynosi 5 043 zł brutto (słownie: pięć tysięcy czterdzieści trzy złotych ).
  3. Ofertę zakupu samochodu w formie papierowej należy przesłać do:

Urząd Gminy Hajnówka ul. A. Zina 1, 17-200 Hajnówka

z dopiskiem „Oferta na zakup samochodu pożarniczego z OSP Orzeszkowo”

Oferta pisemna złożona w toku przetargu powinna zawierać :

• imię, nazwisko i adres lub nazwę (firmę) i siedzibę oferenta,
  • oferowaną cenę i warunki jej zapłaty,
  • oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stanem przedmiotu przetargu lub że ponosi odpowiedzialność za skutki wynikające z rezygnacji z oględzin,
  • datę sporządzenia oferty i podpis oferenta.
  • warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej najpóźniej do dnia 01.10.2020 r. na konto Urzędu Gminy Hajnówka: 60 1020 1332 0000 1802 0915 9015 PKO SA Oddział Hajnówka. Liczy się data wpływu wadium na konto Zamawiającego.
  • Wadium wnosi się wyłącznie w gotówce.
  • Na przelewie zaznaczyć : „Wadium za pojazd pożarniczy”
  • Wszelkie koszty i opłaty związane z nabyciem ponosi kupujący.
  • Wadium nie podlega zwrotowi w przypadku, gdy oferent, który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.
  • Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały wybrane lub zostały odrzucone, będzie zwrócone w terminie 7 dni, odpowiednio od dnia dokonania wyboru lub odrzucenia oferty.
  • W przypadku przyjęcia oferty, wpłacone wadium zalicza się na poczet ceny nabycia.
  • Z wyłonionym w drodze przetargu oferentem na nabywcę samochodu zostanie podpisana umowa w terminie 7 dni licząc od daty rozstrzygnięcia przetargu. Przed podpisaniem umowy kupna-sprzedaży kupujący jest zobowiązany dokonać wpłaty ceny ustalonej w przetargu.
  • Zakupiony towar nie podlega reklamacji i zwrotowi.
  1. Termin składania ofert upływa dnia 02.10.2020 r. o godz.10.00.
  2. Oferta zakupu powinna zawierać proponowaną cenę zakupu, imię i nazwisko, adres, oraz numer telefonu osoby bądź firmy składającej ofertę.
  3. Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od wyboru oferty bez podania przyczyny
  4. Kryterium wyboru 100% cena
  5. Komisja przetargowa odrzuca ofertę, jeżeli:
  • została złożona po wyznaczonym terminie, w niewłaściwym miejscu lub przez oferenta, który nie wniósł wadium,
  • nie zawiera danych i dokumentów, o których mowa w § 17 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 04 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu  gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa, lub są one niekompletne, nieczytelne lub budzą inną wątpliwość, zaś złożenie wyjaśnień mogłoby prowadzić do uznania jej za nową ofertę,
  • nie zostało wpłacone wadium za uczestnictwo w przetargu.
  1. Sprawę prowadzi Referat Inwestycji Planowania Przestrzennego i Gospodarki Gruntami telefon 856822756 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:  Formularz ofertowy

Wójt Gminy Hajnówka