KOMUNIKAT

 

Wójt Gminy Hajnówka informuje, że Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił nabór na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych na 2020 rok. Gmina Hajnówka będzie przystępować do tego konkursu w zakresie instalacji fotowoltaicznych. W związku z powyższym informujemy mieszkańców, że Urząd Gminy przyjmuje jeszcze zgłoszenia chętnych do montażu instalacji fotowoltaicznych (nie dotyczy mieszkańców już zgłoszonych) W celu złożenia deklaracji udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie się do tut. Urzędu Gminy pokój nr 39 w terminie do 20 grudnia 2019r. Przy zgłoszeniu należy posiadać fakturę rozliczeniową za energię elektryczną z PGE, w której będzie obliczone zużytej energii elektrycznej w gospodarstwie za 2018r.

 

Wójt Gminy Hajnówka

 

logo