Szanowni Państwo, Przyjaciele, Miłośnicy Przyrody!

W ostatnich dniach lipca br z okolic miejscowości Czyże w powiecie hajnowskim skradziono 6 uli z pszczołami. Skradziono ule o wyglądzie identycznym jak te na załączonym zdjęciu - w takich samych kolorach i konstrukcji. Jest to typ: ul Wielkopolski wielokorpusowy klepkowy, nieczęsto spotykany na tym terenie. 

Bardzo proszę o pomoc w ich odnalezieniu - istnieje prawdopodobieństwo, że ule zostały wystawione w ustronnym miejscu (teren Puszczy, odludne wiejskie kolonie). Wierzę że ktoś z Państwa je zauważy wykonując swoją pracę w terenie, czy spędzając czas na świeżym powietrzu.

 

W razie podejrzeń i pytań zapraszam do kontaktu ze mną lub Komisariatem Policji w Hajnówce.

Bartłomiej Żak

Czyże 120

17-207 Czyże

Tel. 698 682 633

 

pasieka