Uwaga, uwaga ! Dobre wieści  :)  :)  :)

 

Informujemy, iż w związku z podpisaniem umowy na przedsięwzięcie ujęte w Programie Rewitalizacji Gminy Hajnówka pn. „Utworzenie bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni publicznej w Dubinach”, na przełomie III - IV kwartału 2020 r. rozpocząć się mają prace adaptacyjne terenów rekreacyjnych, zlokalizowanych za Gminnym Centrum Kultury w Dubinach.

W ramach pozyskanej na ten projekt dotacji zewnętrznej, zrealizowane zostaną działania w zakresie obiektów małej architektury, placu zabaw oraz boiska rekreacyjnego, a także powstaną utwardzone miejsca parkingowe i ciągi komunikacyjne.

A zatem... jeszcze trochę cierpliwości, a "teren zielony" za Gminnym Centrum Kultury w Dubinach przywita Was nową scenerią, którą najlepiej określą te 3 rzeczowniki: nowoczesność, bezpieczeństwo i funkcjonalność !  :)

Trzymamy kciuki i czekamy na efekty !!!

 

Autor tekstu: Mariola German-Pietruczuk

IMG 4469