Konferencja "O nową jakość życia w miastach"

Rezerwacja zakończona

2018-06-14 10:00 - 15:00
Miejsce
Kampus Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Ciołkowskiego 1M (Aula Wydziału Matematyki i Informatyki) - Konstantego Ciołkowskiego 1M
15-245 Białystok, Polska

Szanowni Państwo,

W imieniu Podlaskiego Towarzystwa Informatycznego Koła w Białymstoku, oraz Fundacji Kierunkowskaz, chciałabym serdecznie zaprosić

do wzięcia udziału w:

Konferencji Smart City oraz Internetu Rzeczy (IoT)

"O nową jakość życia w miastach"

organizowanej pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem natomiast objął Państwowy Instytut Badawczy - Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur z siedzibą w Warszawie.

Konferencja odbędzie się

14 czerwca 2018, o godzinie 10:00

w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku, w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki

przy ul. Ciołkowskiego 1M

Szczegóły wydarzenia przesyłam w załączonym dokumencie - Zaproszeniu, gdzie znajduje się również krótki opis i wyjaśnienie tematyki konferencji oraz Agenda spotkania. Pozostałe informacje pod linkiem konferencji: https://www.smartcities.kierunkowskaz.pl/ .

Będzie nam miło Państwa gościć na współorganizowanej przez nas Konferencji.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Grucel