Rozpoczęliśmy kolejny etap społecznej akcji ph." W Trosce o Zdrowie Nas Wszystkich". Od 16 kwietnia mieszkańcy naszej gminy są sukcesywnie zaopatrywani w maseczki, a wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pracy jaką włożyły nasze Panie oraz wsparciu Pani Wójt. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w akcji, bowiem jak dobrze wiemy jeszcze długa droga przed nami w walce z wirusem.

Ponadto Pani Wójt Lucyna Smoktunowicz przekazała 500 sztuk maseczek na ręce Dyrektora SP ZOZ w Hajnówce, 200 maseczek i płyn dezynfekujący na ręce Pani Kierownik Zakładu Pomocy Doraźnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. To właśnie lekarze, personel szpitala, ratownicy medyczni są tą grupą zawodową, która udzielając pomocy nam wszystkim, staje się najbardziej narażona na zachorowanie. Maseczki trafiły też do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hajnówce.