W dniu 25.04.2018r w Hajnowskim Domu Kultury  grupa  „Żabki” z Punktu Przedszkolnego „Kraina Radosnych Maluchów” przy Szkole Podstawowej w Dubinach  po raz kolejny przystąpiła do rywalizacji w organizowanym przez Przedszkole nr 2  w Hajnówce  IV Festiwalu Tańca pod patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka .

Tegorocznym  celem imprezy było  rozpowszechnianie piękna i tradycji polskich tańców ludowych wśród najmłodszych.  Grupa 6-latków przygotowana przez Panią Dorotę Kiersnowską  zaprezentowała taniec „Polonez” do utworu  Michała Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny”. Wysiłek dzieci włożony w  przygotowanie, piękne stroje oraz wykonanie zostały docenione przez jury oraz publiczność. Grupa „Żabki” zajęła III miejsce i stanęła na podium.  Dzieciaczki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz dyplomami i niespodziankami.

Małym artystom serdecznie dziękujemy  za udany występ i życzymy sukcesów, organizatorom za radość i zadowolenie przedszkolaków oraz niezapomniane wrażenia artystyczne.