Zapraszamy osoby w wieku 50+ na kurs "O finansach w bibliotece"  do biblioteki Gminnego Centrum Kultury w Dubinach. Projekt  realizowany jest  przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej. Objęty został również patronatem honorowym przez  Wójta Gminy Hajnówka Panią  Lucynę Smoktunowicz. Projekt realizowany jest przez 100 bibliotek w Polsce, przy czym z  Województwa Podlaskiego uczestniczą 3 biblioteki.

Na 5 spotkaniach uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać swoim budżetem domowym, czym kierować się przy wyborze ubezpieczyciela, jak wyliczyć raty oraz uzyskają wiele innych informacji na temat edukacji ekonomicznej, niezbędnej w dzisiejszym życiu. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach, w kameralnej atmosferze. Szczegółowe informacje i zapisy  pod nr 856823922 lub osobiście w Gminnym Centrum Kultury w Dubinach ul. Główna 116. Zapraszamy.

Kurs dla osób 50+ (ilość miejsc ograniczona):

• przelewy przez internet
  • zarządzanie budżetem domowym