8 maja 2017r dzieci z Punktu Przedszkolnego „Kraina Radosnych Maluchów” przy Zespole Szkół w Dubinach po raz kolejny brały udział w konkurs recytatorskim „Kocham, lubię, szanuję…”,

organizowanym przez Przedszkole nr 3 w Hajnówce, którego patronem był Burmistrza Miasta Hajnówka. Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce przyrodniczej. O tytuł mistrza recytacji ubiegało się wielu uczestników. Dzieci deklamowały wybrany przez siebie wiersz, wspomagając się rekwizytami, stosowną mimiką, odpowiednią modulacją głosu, a czasami nawet uzasadnionym strojem. Ich występom towarzyszyły trema,  wielkie emocje, gromkie brawa i wsparcie rodziców, którzy własną obecnością dopingowali swoje pociechy.Poziom, jaki reprezentowały dzieci był bardzo wysoki. Tym bardziej jesteśmy dumni i jest nam   miło pochwalić się ogromnym sukcesem wychowanki naszego przedszkola –Julii Chrościelewskiej, która zdobyła najwyższe miejsce- tytuł MISTRZA RECYTACJI !!! Gratulacje należą się także pozostałym uczestnikom : Karol Krawczyński, Kamil Weremczuk, Piotr Nikitiuk, Maria Kaniewska, Igor Stolarewski równie godnie reprezentowali przedszkole. Niewątpliwe był to bardzo miło spędzony czas, w atmosferze dziecięcej, autentycznej radości.

Dorota Kiersnowska