Wyniki głosowania na Wójta Gminy Hajnówka

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/200506#results_vote_elect_mayor_round_1

L.p.

Nazwisko i Imiona

Wiek

Wykształcenie

Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie

Liczba głosów oddanych na kandydata

% głosów

Wybrany

1

SMOKTUNOWICZ Lucyna

49

Wyższe

Dubiny,

1 193

62.27

Tak

2

GRYGORUK Wiktor

54

Wyższe

Dubicze Osoczne,

626

32.67

Nie

3

KRASOWSKA Joanna

27

średnie

Stare Berezowo,

97

5.06

Nie

 

Wyniku wyborów do Rady Gminy Hajnówka

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/200506#results_elect_council

Okręg wyborczy nr

Nr listy

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

 

Mandat

1

15

15

OWERCZUK Michał

65

35.71%

Tak

2

5

5

SKIEPKO Anatol

48

34.78%

Tak

3

15

15

SKIEPKO Monika

109

70.32%

Tak

4

2

2

JAKUBOWSKA Katarzyna Elżbieta

78

58.65%

Tak

5

15

15

WORONIECKA Alina

57

37.75%

Tak

6

15

15

JANOWSKI Michał

36

42.35%

Tak

7

15

15

SOKÓŁ Mariusz Aron

44

45.36%

Tak

8

15

15

STEPANIUK Helena

52

47.71%

Tak

9

15

15

KOT Jarosław

Bez głosowania

Tak

10

15

15

BIRYŁKO Walentyna

Bez głosowania

Tak

11

17

17

GRYGORUK Wiktor

107

79.85%

Tak

12

2

2

TRESZCZOTKO Łukasz

52

36.11%

Tak

13

15

15

GOLONKO Mikołaj

91

77.78%

Tak

14

15

15

KRAŚKO Jan

41

50.62%

Tak

15

15

15

ŻMIEŃKO Mikołaj

99

58.93%

Tak

1

16

16

SADOWSKI Marcin

24

13.19%

 

Nie

1

17

17

ŻUKOWSKI Jan Janusz

34

18.68%

 

Nie

1

18

18

MACIAK Tomasz

59

32.42%

 

Nie

2

15

15

SACHARCZUK Grażyna

44

31.88%

 

Nie

2

16

16

JARMOC Ewa

34

24.64%

 

Nie

2

17

17

NOWAK Marek

12

8.70%

 

Nie

3

2

2

SKIEPKO Krystyna

23

14.84%

 

Nie

3

4

4

OSTAPCZUK Jan

23

14.84%

 

Nie

4

15

15

TRESZCZOTKO Andrzej

12

9.02%

 

Nie

4

17

17

ALSZTYNIUK Ireneusz

12

9.02%

 

Nie

4

18

18

WRZOSEK Ewa

31

23.31%

 

Nie

5

17

17

SOŁOWIANIUK Konstanty

56

37.09%

 

Nie

5

18

18

GRYGORUK Jarosław

25

16.56%

 

Nie

5

19

19

PROKOPIUK Jerzy

13

8.61%

 

Nie

6

4

4

SKIEPKO Krystyna

34

40.00%

 

Nie

6

18

18

GRECZAN Anna

15

17.65%

 

Nie

7

17

17

SOKOŁOWSKI Stanisław

17

17.53%

 

Nie

7

19

19

SAJEWICZ Piotr Maciej

36

37.11%

 

Nie

8

4

4

ŁUKJANIUK Lidia

22

20.18%

 

Nie

8

17

17

JAKONIUK Jan

11

10.09%

 

Nie

8

18

18

SZAREJKO Elżbieta

24

22.02%

 

Nie

11

18

18

SZPILKO Jadwiga Kazimiera

27

20.15%

 

Nie

12

4

4

CHARYTONIUK Nadzieja

36

25.00%

 

Nie

12

15

15

DZIKOWSKA Irena

24

16.67%

 

Nie

12

17

17

DZIKIEWICZ Helena

32

22.22%

 

Nie

13

18

18

GRECZAN Marzena Kamila

26

22.22%

 

Nie

14

17

17

GOLONKO Aleksy

35

43.21%

 

Nie

14

18

18

KOROLKO Natalia

5

6.17%

 

Nie

15

5

5

GRUSZEWSKI Wiktor

50

29.76%

 

Nie

15

17

17

OWERCZUK Agnieszka

19

11.31%

 

Nie

 

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Hajnowskiego

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/200500#results_elect_council

Okręg wyborczy nr

Nr listy

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

 

Mandat

1

2

3

KOŚKO Krystyna

230

2.78%

Tak

1

4

1

RYBAK Piotr

435

5.26%

Tak

1

10

2

MICHALAK Lech Jan

283

3.42%

Tak

1

10

3

ŁABĘDZKI Bogusław Szczepan

859

10.38%

Tak

1

13

1

ROMANIUK Mirosław

800

9.67%

Tak

1

14

1

SACZKO Eugeniusz

520

6.28%

Tak

1

14

2

RYGOROWICZ Olga

477

5.77%

Tak

1

14

3

GRYC Alla

605

7.31%

Tak

2

2

5

FILIMONIUK Piotr

357

9.34%

Tak

2

4

1

GUTOWSKI Mateusz Damian

342

8.95%

Tak

2

14

3

PETRUK Krzysztof Eugeniusz

305

7.98%

Tak

3

2

1

GERASIMIUK Jarosław

429

12.40%

Tak

3

2

5

ŁUKIANIUK Mirosław

339

9.80%

Tak

3

14

1

KORCZ Jan

712

20.58%

Tak

4

2

2

OSTAPCZUK Roman

289

8.66%

Tak

4

13

1

MOROZ Tamara

210

6.29%

Tak

4

14

1

SKIEPKO Andrzej

399

11.96%

Tak

1

2

1

KOJŁO Joanna

212

2.56%

 

Nie

1

2

2

DŹWILEWSKA Anna Urszula

30

0.36%

 

Nie

1

2

4

NIESTERUK Magdalena

55

0.66%

 

Nie

1

2

5

RUDNICKA Dorota Agnieszka

17

0.21%

 

Nie

1

2

6

GRYGORUK Katarzyna

29

0.35%

 

Nie

1

2

7

NICZYPORUK Ireneusz

44

0.53%

 

Nie

1

2

8

GAWRYLUK Tadeusz

65

0.79%

 

Nie

1

2

9

SACHARUK Aleksy

24

0.29%

 

Nie

1

2

10

KIŚLAK Jarosław

81

0.98%

 

Nie

1

4

2

MISZCZUK Alina

95

1.15%

 

Nie

1

4

3

GERMAN Jerzy

166

2.01%

 

Nie

1

4

4

MŁODZIANOWSKI Czesław Kazimierz

178

2.15%

 

Nie

1

4

5

IWANIUK Piotr

97

1.17%

 

Nie

1

4

6

TYSZKO-DUBOW Walentyna

116

1.40%

 

Nie

1

4

7

SUREL Grzegorz

119

1.44%

 

Nie

1

4

8

MARTYNIUK Irena

78

0.94%

 

Nie

1

4

9

MASALSKA Angelina

75

0.91%

 

Nie

1

4

10

ALEKSIUK Mikołaj

206

2.49%

 

Nie

1

10

1

ŁUKASZEWICZ Henryk

263

3.18%

 

Nie

1

10

4

KOZŁOWSKA Anna

39

0.47%

 

Nie

1

10

5

OLEJNICZAK Anna

31

0.37%

 

Nie

1

10

6

KRUSZEWSKI Rafał

42

0.51%

 

Nie

1

10

7

BERK Adam Marek

70

0.85%

 

Nie

1

10

8

KOWALSKA Marzanna

34

0.41%

 

Nie

1

10

9

DAWIDZIUK Iwona

56

0.68%

 

Nie

1

10

10

OSIPIUK Krzysztof

38

0.46%

 

Nie

1

13

2

MUSKAŁA Anna

86

1.04%

 

Nie

1

13

3

LASOTA Anna

124

1.50%

 

Nie

1

13

4

MISZCZUK Daniel Piotr

61

0.74%

 

Nie

1

13

5

SUPRUN Alla

47

0.57%

 

Nie

1

13

6

DOLIŃSKI Paweł

44

0.53%

 

Nie

1

13

7

KOWALIK Maria

27

0.33%

 

Nie

1

13

8

FRANKOWSKA-SAJEWICZ Dorota

64

0.77%

 

Nie

1

13

9

RYBIŃSKI Michał Mateusz

42

0.51%

 

Nie

1

13

10

KICEL Roman

31

0.37%

 

Nie

1

14

4

MARKIEWICZ Bożena Maria

118

1.43%

 

Nie

1

14

5

ONISZCZUK Piotr

172

2.08%

 

Nie

1

14

6

RUSZUK Lucyna

198

2.39%

 

Nie

1

14

7

TROCHIMCZYK Jarosław Marek

144

1.74%

 

Nie

1

14

8

IWANIUK Alicja

56

0.68%

 

Nie

1

14

9

STEPANIUK Bazyl

205

2.48%

 

Nie

1

14

10

ŁAPIŃSKI Anatol

386

4.67%

 

Nie

2

2

1

LEONIUK Barbara

170

4.45%

 

Nie

2

2

2

KOJŁO Sergiusz

125

3.27%

 

Nie

2

2

3

GOLONKO Włodzimierz

150

3.93%

 

Nie

2

2

4

BIRYŁKO Walentyna

76

1.99%

 

Nie

2

4

2

KONDRACIUK Eugenia

116

3.04%

 

Nie

2

4

3

BAGROWSKI Marek

237

6.20%

 

Nie

2

4

4

CHROŚCIELEWSKA Maria

47

1.23%

 

Nie

2

4

5

OSIPIUK Tamara

21

0.55%

 

Nie

2

10

1

AGIEJCZYK Mariusz

245

6.41%

 

Nie

2

10

2

ŁUKASIEWICZ Andrzej

141

3.69%

 

Nie

2

10

3

SAWICKI Robert

41

1.07%

 

Nie

2

10

4

OSIPIUK Irena

31

0.81%

 

Nie

2

13

1

SZPILKO Mirosława

251

6.57%

 

Nie

2

13

2

NICZYPORUK Sergiusz

76

1.99%

 

Nie

2

13

3

DACKIEWICZ Andrzej Piotr

72

1.88%

 

Nie

2

13

4

CHODAKOWSKA Halina

227

5.94%

 

Nie

2

13

5

CHANIŁO Łukasz

36

0.94%

 

Nie

2

14

1

SADOWSKI Stefan

215

5.63%

 

Nie

2

14

2

ADAMCZUK Jan

287

7.51%

 

Nie

2

14

4

GINSZT Alina

223

5.84%

 

Nie

2

14

5

NIKOŁAJUK Halina

30

0.79%

 

Nie

3

2

2

ALEKSIEJUK Monika

217

6.27%

 

Nie

3

2

3

KUPTEL Jan

250

7.23%

 

Nie

3

2

4

KENDYŚ Ewelina

63

1.82%

 

Nie

3

4

1

BADOWIEC Grzegorz

91

2.63%

 

Nie

3

4

2

KLIMOWICZ Małgorzata

128

3.70%

 

Nie

3

4

3

TYCZYNO Marek

192

5.55%

 

Nie

3

4

4

TYMOSZEWICZ Justyna

60

1.73%

 

Nie

3

4

5

MOJSEWICZ Helena

90

2.60%

 

Nie

3

13

1

PASZKOWSKA Irena

219

6.33%

 

Nie

3

13

2

SNARSKA Alina

100

2.89%

 

Nie

3

13

3

IWACIK Łukasz

99

2.86%

 

Nie

3

13

4

ŁOGWINIUK Irena

91

2.63%

 

Nie

3

13

5

PSZCZOŁAK Leon

79

2.28%

 

Nie

3

14

2

NICZYPORUK Stefan

133

3.85%

 

Nie

3

14

3

RYCHCIK-SKIBIŃSKA Agata Katarzyna

66

1.91%

 

Nie

3

14

4

NICZYPORUK Mariusz

63

1.82%

 

Nie

3

14

5

KONOBROCKA Marzanna

38

1.10%

 

Nie

4

2

1

KULBACKI Mirosław

229

6.86%

 

Nie

4

2

3

NIEMCUNOWICZ Krzysztof

66

1.98%

 

Nie

4

2

4

JARMOCIK Justyna

108

3.24%

 

Nie

4

2

5

BIELAWSKA Barbara

79

2.37%

 

Nie

4

4

1

ZASIM Łukasz

484

14.50%

 

Nie

4

4

2

WAWRZENIUK Konstanty

43

1.29%

 

Nie

4

4

3

IWANOWSKA Sylwia

29

0.87%

 

Nie

4

4

4

KABAĆ Elżbieta

89

2.67%

 

Nie

4

4

5

SKIEPKO Grzegorz

15

0.45%

 

Nie

4

13

2

MALISZ Dariusz

55

1.65%

 

Nie

4

13

3

OSTASZEWSKI Andrzej

55

1.65%

 

Nie

4

13

4

BIRYCKI Sergiusz

186

5.57%

 

Nie

4

13

5

JAKIMIUK Kamila

194

5.81%

 

Nie

4

14

2

JARMOCIK Agnieszka

277

8.30%

 

Nie

4

14

3

SIMOŃCZUK Anna

355

10.64%

 

Nie

4

14

4

ONISKIEWICZ Jerzy

175

5.24%

 

Nie

 

Wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Podlaskiego

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/200000#results_elect_council

Okręg wyborczy nr

Nr listy

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

 

Mandat

1

4

1

AUGUSTYN Anna

11 683

10.01%

Tak

1

4

2

NIKITOROWICZ Zbigniew

6 899

5.91%

Tak

1

4

3

PILECKI Karol

8 057

6.90%

Tak

1

4

4

NAZARUK Sławomir

9 641

8.26%

Tak

1

10

1

KOSICKI Artur

11 838

10.14%

Tak

1

10

4

DĘBSKI Bogusław

7 701

6.60%

Tak

1

10

9

ŻALEK Justyna Emilia

10 571

9.06%

Tak

2

2

1

CIEŚLUKOWSKI Cezary

10 496

9.43%

Tak

2

2

2

DYJUK Bogdan

6 399

5.75%

Tak

2

4

1

NASZKIEWICZ Anna

6 994

6.29%

Tak

2

4

2

KWATERSKI Waldemar

7 320

6.58%

Tak

2

10

1

ŁANCZKOWSKI Romuald

12 002

10.79%

Tak

2

10

2

WNUKOWSKI Paweł

11 017

9.90%

Tak

2

10

3

ZABIELSKA Jadwiga Barbara

5 884

5.29%

Tak

2

10

5

BURNOS Wiesława

4 284

3.85%

Tak

3

2

1

KRAJEWSKI Stefan

9 892

10.45%

Tak

3

4

1

PIORUNEK Jacek

8 170

8.63%

Tak

3

10

1

OLBRYŚ Marek

15 128

15.98%

Tak

3

10

2

SEKŚCIŃSKI Adam Wojciech

5 996

6.33%

Tak

3

10

3

MIECZKOWSKA Wanda Elżbieta

5 391

5.70%

Tak

3

10

5

KOMOROWSKI Marek Adam

5 121

5.41%

Tak

4

2

1

LESZCZYŃSKI Jerzy

12 281

8.41%

Tak

4

2

2

JANOWSKI Mikołaj

5 888

4.03%

Tak

4

4

1

ŻYWNO Maciej Zenon

15 080

10.32%

Tak

4

4

3

ŁUKASZUK Igor

7 184

4.92%

Tak

4

10

1

DEREHAJŁO Stanisław

14 199

9.72%

Tak

4

10

2

SIEKIERKO Łukasz

14 147

9.68%

Tak

4

10

3

ŁUKASZEWICZ Sebastian

9 434

6.46%

Tak

4

10

6

MALINOWSKI Marek

4 950

3.39%

Tak

4

10

8

SZCZUDŁO Aleksandra

6 070

4.15%

Tak

1

1

1

KIRYLUK Aleksander

758

0.65%

 

Nie

1

1

2

KAROLCZUK Marzanna

555

0.48%

 

Nie

1

1

3

ZAPOLSKA Edyta

564

0.48%

 

Nie

1

1

4

WASILEWSKI Rafał

321

0.28%

 

Nie

1

1

5

FIODOROW Kamil

175

0.15%

 

Nie

1

2

1

ŻYLIŃSKI Robert Paweł

1 366

1.17%

 

Nie

1

2

2

SZADKOWSKA Eliza

435

0.37%

 

Nie

1

2

3

FREINO Michał Marcin

836

0.72%

 

Nie

1

2

4

WIERZBICKA Danuta

225

0.19%

 

Nie

1

2

5

KAMIŃSKI Zbigniew Stanisław

190

0.16%

 

Nie

1

2

6

GRZEŚ Anna

320

0.27%

 

Nie

1

2

7

LEWKO-NINKIEWICZ Dorota Stanisława

202

0.17%

 

Nie

1

2

8

RYKOWSKI Grzegorz

133

0.11%

 

Nie

1

2

9

NAZARUK-ZDANUCZYK Agnieszka

484

0.41%

 

Nie

1

3

1

CYLWIK Monika Inga

516

0.44%

 

Nie

1

3

2

WYSZYŃSKI Stanisław Robert

76

0.07%

 

Nie

1

3

3

ŻYŁOWSKI Ireneusz

79

0.07%

 

Nie

1

3

4

AKTYL-NOWAK Aniela Anna

71

0.06%

 

Nie

1

3

5

MOSZYŃSKI Stanisław Krzysztof

39

0.03%

 

Nie

1

3

6

POWICHROWSKA Ewa

148

0.13%

 

Nie

1

4

5

SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta

1 836

1.57%

 

Nie

1

4

6

PYRKO Paulina

1 177

1.01%

 

Nie

1

4

7

DWORZAŃSKI Jarosław Zygmunt

4 389

3.76%

 

Nie

1

4

8

KARCZEWSKA Wioletta Maria

924

0.79%

 

Nie

1

4

9

KOWALEWSKI Andrzej

1 343

1.15%

 

Nie

1

5

1

SZAMATOWICZ Marian Czesław

3 738

3.20%

 

Nie

1

5

2

KARPOWICZ Michał

1 944

1.67%

 

Nie

1

5

3

PIOTROWICZ Jadwiga

206

0.18%

 

Nie

1

5

4

DEMIANOWICZ Andrzej

122

0.10%

 

Nie

1

5

5

KONIUSZEWSKA Bogumiła

100

0.09%

 

Nie

1

5

6

MATWIEJCZUK Dariusz

474

0.41%

 

Nie

1

5

7

JAROCKA Iwona

235

0.20%

 

Nie

1

5

8

KUŹMICKI Tomasz

84

0.07%

 

Nie

1

5

9

JANUSZEWSKA Elżbieta

160

0.14%

 

Nie

1

6

1

ROSIŃSKA Katarzyna Ewa

832

0.71%

 

Nie

1

6

2

JANOSZKA Grzegorz Jan

184

0.16%

 

Nie

1

6

3

SIELAWA Magdalena

122

0.10%

 

Nie

1

6

4

FALKOWSKI Przemysław

117

0.10%

 

Nie

1

6

5

DOMYSŁAWSKA Urszula

118

0.10%

 

Nie

1

6

6

SKOWROŃSKI Adrian

93

0.08%

 

Nie

1

7

1

WÓJCICKI Wojciech Bolesław

628

0.54%

 

Nie

1

7

2

JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz

134

0.11%

 

Nie

1

7

3

STYPKA Maciej

1 313

1.13%

 

Nie

1

7

4

CYWIŃSKA Ewa

194

0.17%

 

Nie

1

7

5

ROGALEWSKI Grzegorz

92

0.08%

 

Nie

1

7

6

RUSIŁOWICZ Agnieszka

84

0.07%

 

Nie

1

7

7

TUCHOLSKA Agnieszka

94

0.08%

 

Nie

1

8

1

LEOSZKO Marcin Łukasz

2 347

2.01%

 

Nie

1

8

2

TUROSIEŃSKA-DURLIK Katarzyna Monika

455

0.39%

 

Nie

1

8

3

GAWROŃSKI Arkadiusz

355

0.30%

 

Nie

1

8

4

SZYDŁOWSKA Joanna

679

0.58%

 

Nie

1

8

5

DYMKO Łukasz

557

0.48%

 

Nie

1

8

6

ZAWISTOWSKA Natalia

433

0.37%

 

Nie

1

8

7

BOJCZUK Aleksander

177

0.15%

 

Nie

1

8

8

NIESTERCZUK Magdalena

300

0.26%

 

Nie

1

8

9

WASILEWSKI Dariusz Józef

993

0.85%

 

Nie

1

9

1

WĄDOŁOWSKI Oskar

533

0.46%

 

Nie

1

9

2

JAŁOCHA Małgorzata Janina

62

0.05%

 

Nie

1

9

3

BARANOWSKI Łukasz

121

0.10%

 

Nie

1

9

4

PETELSKA Justyna

122

0.10%

 

Nie

1

9

5

ZADYKOWICZ Jakub

122

0.10%

 

Nie

1

10

2

KAUFMAN-SUSZKO Elżbieta Maria

2 886

2.47%

 

Nie

1

10

3

KUCHAREWICZ Grzegorz

2 024

1.73%

 

Nie

1

10

5

HERNIK Teresa

702

0.60%

 

Nie

1

10

6

CITKO Marek

4 981

4.27%

 

Nie

1

10

7

KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta

504

0.43%

 

Nie

1

10

8

ZABŁUDOWSKI Marcin

782

0.67%

 

Nie

1

11

1

KREDA Tadeusz

104

0.09%

 

Nie

1

11

2

MIŁKOWSKA Sylwia

80

0.07%

 

Nie

1

11

3

ROGALSKI Krzysztof

58

0.05%

 

Nie

1

11

4

KIRYLUK Anna

97

0.08%

 

Nie

1

11

5

CHLABICZ Anna

107

0.09%

 

Nie

1

11

6

JAROSŁAWSKI Jerzy

17

0.01%

 

Nie

1

11

7

WALENDZIUK Cezary

40

0.03%

 

Nie

1

11

8

SURYNOWICZ Tomasz

32

0.03%

 

Nie

1

12

1

KRASOWSKI Krzysztof

1 174

1.01%

 

Nie

1

12

2

RODZIEWICZ Danuta Wiktoria

303

0.26%

 

Nie

1

12

3

BORATYŃSKI Piotr

168

0.14%

 

Nie

1

12

4

SZPAKOWICZ Ewa

444

0.38%

 

Nie

1

12

5

BARTCZAK Bożena Józefa

89

0.08%

 

Nie

1

12

6

KURZYNA Marek

243

0.21%

 

Nie

2

2

3

KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew

1 350

1.21%

 

Nie

2

2

4

DZIMIDA-CHMIELEWSKA Elżbieta

248

0.22%

 

Nie

2

2

5

GUZEL Maria

941

0.85%

 

Nie

2

2

6

JĘDZUL Joanna

443

0.40%

 

Nie

2

2

7

KAŹMIERCZAK Małgorzata

647

0.58%

 

Nie

2

2

8

SAWICKI Sławomir

1 962

1.76%

 

Nie

2

2

9

SOKOŁOWSKI Franciszek

768

0.69%

 

Nie

2

2

10

MAGNUSZEWSKI Marian

1 722

1.55%

 

Nie

2

4

3

GNOZA Marcin

378

0.34%

 

Nie

2

4

4

DEMIAŃCZUK Jerzy

1 117

1.00%

 

Nie

2

4

5

RAŚ Andrzej

3 546

3.19%

 

Nie

2

4

6

TALKOWSKI Bronisław

344

0.31%

 

Nie

2

4

7

SNARSKA-NIEZNAŃSKA Małgorzata Sara

360

0.32%

 

Nie

2

4

8

DOROSZ-GRAJEK Irena

379

0.34%

 

Nie

2

4

9

JANKOWSKA Agnieszka

831

0.75%

 

Nie

2

4

10

MASŁOWSKI Krzysztof Wojciech

925

0.83%

 

Nie

2

5

1

MAŃCZUK Tomasz

1 975

1.77%

 

Nie

2

5

2

ZUB Jadwiga

459

0.41%

 

Nie

2

5

3

GAJEWSKI Ryszard Bronisław

557

0.50%

 

Nie

2

5

4

KOZŁOWSKI Henryk

336

0.30%

 

Nie

2

5

5

KOSAKOWSKI Jarosław

231

0.21%

 

Nie

2

5

6

JASIONEK Anna

315

0.28%

 

Nie

2

5

7

OKUŁA Maciej

149

0.13%

 

Nie

2

5

8

ŻABICKA-KRAWCZYK Bożena

193

0.17%

 

Nie

2

5

9

BEDNARZ Elżbieta

194

0.17%

 

Nie

2

5

10

CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz

264

0.24%

 

Nie

2

6

1

BIRGIEL Marcin

623

0.56%

 

Nie

2

6

2

RADUCHA Urszula

324

0.29%

 

Nie

2

6

3

GEMBICKI Dżemil

223

0.20%

 

Nie

2

6

4

WYSOCKA Kamila Maria

377

0.34%

 

Nie

2

6

5

OSIEJEWSKI Jakub

82

0.07%

 

Nie

2

6

6

ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia

256

0.23%

 

Nie

2

7

1

NOWEL Wiesław

596

0.54%

 

Nie

2

7

2

TRYPUS Ryszard

59

0.05%

 

Nie

2

7

3

GRABOWSKA Monika

223

0.20%

 

Nie

2

7

4

GAJDOWSKI Dariusz

117

0.11%

 

Nie

2

7

5

ŻOCHOWSKA Marta Agnieszka

95

0.09%

 

Nie

2

7

6

SZAŁAŃSKA Ewelina

136

0.12%

 

Nie

2

8

1

ZĄBKIEWICZ Jerzy

2 143

1.93%

 

Nie

2

8

2

GRONDYS Jarosław Janusz

316

0.28%

 

Nie

2

8

3

KAZIMIERCZAK Waldemar Konstanty

401

0.36%

 

Nie

2

8

4

ZIELENKIEWICZ Ewelina

573

0.51%

 

Nie

2

8

5

LULKIEWICZ Romuald Zygmunt

293

0.26%

 

Nie

2

8

6

JAROŚ Joanna

642

0.58%

 

Nie

2

8

7

ŁUKOWSKA Emilia

447

0.40%

 

Nie

2

8

8

MILEWSKI Tomasz

610

0.55%

 

Nie

2

8

9

ZAWADZKA Małgorzata

684

0.61%

 

Nie

2

9

1

BOBIK Joanna

577

0.52%

 

Nie

2

9

2

KONCEWICZ Krzysztof

471

0.42%

 

Nie

2

9

3

BUDZANOWSKA Marta

173

0.16%

 

Nie

2

9

4

KURNICKI Kamil

134

0.12%

 

Nie

2

9

5

GRYCUK Grzegorz

150

0.13%

 

Nie

2

10

4

MURACKA Agnieszka

1 492

1.34%

 

Nie

2

10

6

JANCZEWSKA Alicja Anna

1 476

1.33%

 

Nie

2

10

7

GORLO Adam

2 954

2.65%

 

Nie

2

10

8

WDOWIAK Jan Stanisław

548

0.49%

 

Nie

2

10

9

SOŁTYS Agnieszka

2 004

1.80%

 

Nie

2

10

10

SUTKOWSKI Marcin

4 219

3.79%

 

Nie

2

11

1

BASIEWICZ Mirosław

243

0.22%

 

Nie

2

11

2

FLIS Monika

155

0.14%

 

Nie

2

11

3

DĄBROWSKI Krzysztof

267

0.24%

 

Nie

2

11

4

FLIS Ryszard

74

0.07%

 

Nie

2

11

5

ZDANCEWICZ Barbara

156

0.14%

 

Nie

2

11

6

OSIECKI Zygmunt

133

0.12%

 

Nie

2

11

7

ŻYZNOWSKA Aneta

89

0.08%

 

Nie

2

12

1

PRZYBOROWSKI Antoni

369

0.33%

 

Nie

2

12

2

HRYŃ Jarosław

249

0.22%

 

Nie

2

12

3

OKRĄGŁA Janina

387

0.35%

 

Nie

2

12

4

MAKAREWICZ Rafał

323

0.29%

 

Nie

2

12

5

BARTKOWIAK Ewa

387

0.35%

 

Nie

3

2

2

GROCHOWSKI Wojciech

4 459

4.71%

 

Nie

3

2

3

CHABEREK Robert

892

0.94%

 

Nie

3

2

4

SZEPELSKA Alina

626

0.66%

 

Nie

3

2

5

SOBIEWSKI Krzysztof

440

0.46%

 

Nie

3

2

6

RYDZEWSKA Anna

838

0.89%

 

Nie

3

2

7

PLONA Monika Ewa

691

0.73%

 

Nie

3

2

8

BRULIŃSKI Dariusz

1 107

1.17%

 

Nie

3

3

1

NOWAK Tadeusz Zenon

176

0.19%

 

Nie

3

3

2

KUKLIŃSKA Katarzyna

278

0.29%

 

Nie

3

3

3

GRADOWSKI Sławomir

180

0.19%

 

Nie

3

3

4

LIPSKA Barbara

209

0.22%

 

Nie

3

3

5

SAWŁOWIEC Bogdan Aleksander

52

0.05%

 

Nie

3

3

6

GODLEWSKA Sylwia

235

0.25%

 

Nie

3

4

2

KISIEL Cezary Mikołaj

1 955

2.07%

 

Nie

3

4

3

MINDA Marek Stanisław

902

0.95%

 

Nie

3

4

4

METELSKA Izabela

850

0.90%

 

Nie

3

4

5

GRODZKI Piotr

1 062

1.12%

 

Nie

3

4

6

MICHAŁOWSKA Jadwiga

286

0.30%

 

Nie

3

4

7

BAGIŃSKA Lucyna

747

0.79%

 

Nie

3

4

8

SAMUL Urszula Bernarda

391

0.41%

 

Nie

3

5

1

GROMADZKA Alina

737

0.78%

 

Nie

3

5

2

MODZELEWSKI Piotr

617

0.65%

 

Nie

3

5

3

FABISZEWSKI Paweł

231

0.24%

 

Nie

3

5

4

PONICHTERA Ewa

241

0.25%

 

Nie

3

5

5

BRZÓZKA Mirosław

182

0.19%

 

Nie

3

5

6

ZUZGA Teresa

209

0.22%

 

Nie

3

5

7

ŻYJEWSKA Marlena

83

0.09%

 

Nie

3

5

8

SZADURSKI Piotr

160

0.17%

 

Nie

3

6

1

MAKOWSKA Ewelina

371

0.39%

 

Nie

3

6

2

SYDOW Michał

46

0.05%

 

Nie

3

6

3

IWANIUK Ewa

92

0.10%

 

Nie

3

6

4

WYSOCKI Robert Łukasz

126

0.13%

 

Nie

3

6

5

OSTAPOWICZ Sylwia

71

0.08%

 

Nie

3

6

6

ALEKSANDROWICZ Igor Łukasz

92

0.10%

 

Nie

3

7

1

SZYMCZAK Aleksander Krzysztof

555

0.59%

 

Nie

3

7

2

SITKO Adrianna

105

0.11%

 

Nie

3

7

3

KROPIEWNICKI Jacek

70

0.07%

 

Nie

3

7

4

BRZUZY Magdalena

61

0.06%

 

Nie

3

7

5

ROGACZ Maciej

46

0.05%

 

Nie

3

7

6

FILIPCZUK Łukasz

52

0.05%

 

Nie

3

7

7

PALINNIK Agata Paulina

64

0.07%

 

Nie

3

8

1

MODZELEWSKI Andrzej

3 299

3.49%

 

Nie

3

8

2

SURAWSKI Adrian Łukasz

1 006

1.06%

 

Nie

3

8

3

POZNAŃSKA Anna

415

0.44%

 

Nie

3

8

4

KRUSZYŃSKI Krystian

304

0.32%

 

Nie

3

8

5

JANKOWSKI Konstanty Wojciech

163

0.17%

 

Nie

3

8

6

KOSIŃSKA Sylwia

436

0.46%

 

Nie

3

8

7

POZNAŃSKI Lech

119

0.13%

 

Nie

3

8

8

WIŚNIEWSKA-POREDA Żaneta Katarzyna

309

0.33%

 

Nie

3

9

1

KICIŃSKI Karol Cyprian

349

0.37%

 

Nie

3

9

2

KOŁODZIEJCZYK Janina

152

0.16%

 

Nie

3

9

3

NIETUPSKI Cezary

128

0.14%

 

Nie

3

9

4

KOSACKA Anna

140

0.15%

 

Nie

3

9

5

DANIŁOWSKI Igor

113

0.12%

 

Nie

3

10

4

SEKŚCIŃSKI Marcin Piotr

4 264

4.51%

 

Nie

3

10

6

MODZELEWSKI Piotr

4 307

4.55%

 

Nie

3

10

7

FRĄCZEK Ewa

2 741

2.90%

 

Nie

3

10

8

ZALEWSKA Barbara

3 078

3.25%

 

Nie

3

11

1

KOMOROWSKI Piotr Paweł

431

0.46%

 

Nie

3

11

2

FIERTEK Józef

99

0.10%

 

Nie

3

11

3

ZABORSZCZYK Ewa

108

0.11%

 

Nie

3

11

4

SZABŁOWSKA Joanna Anna

125

0.13%

 

Nie

3

11

5

TRZASKA Emil

126

0.13%

 

Nie

3

11

6

MOCARSKA Elżbieta Wanda

144

0.15%

 

Nie

3

12

1

DROZDOWSKA Krystyna

473

0.50%

 

Nie

3

12

2

PIKULIŃSKA Emilia

309

0.33%

 

Nie

3

12

3

BRODOWSKI Tadeusz

159

0.17%

 

Nie

3

12

4

RUTKOWSKI Edward

660

0.70%

 

Nie

3

12

5

KOCHANOWSKI Andrzej

407

0.43%

 

Nie

4

1

1

NAUMIUK Piotr

1 166

0.80%

 

Nie

4

1

2

KIRYLUK Adam

789

0.54%

 

Nie

4

1

3

DOBKOWSKA Aneta

739

0.51%

 

Nie

4

1

4

KAPŁANOW Łukasz

167

0.11%

 

Nie

4

1

5

MISZKIEL Bożena Renata

389

0.27%

 

Nie

4

2

3

BIL-JARUZELSKA Małgorzata Anna

924

0.63%

 

Nie

4

2

4

BIEGAŃSKA Anna

645

0.44%

 

Nie

4

2

5

KRZYŻANOWSKA Bożena

852

0.58%

 

Nie

4

2

6

KARCZEWSKI Marcin

556

0.38%

 

Nie

4

2

7

ROSZKOWSKI Daniel Karol

939

0.64%

 

Nie

4

2

8

TURCZEWSKI Mariusz

552

0.38%

 

Nie

4

2

9

ZAWORSKA Zofia

644

0.44%

 

Nie

4

2

10

KONOPKO Wiesław

1 054

0.72%

 

Nie

4

2

11

ZAWISTOWSKA Agnieszka

939

0.64%

 

Nie

4

4

2

ŚCISŁO Hubert Krzysztof

613

0.42%

 

Nie

4

4

4

ROSZKOWSKA Halina

1 730

1.18%

 

Nie

4

4

5

SITARSKA Agnieszka Anna

1 924

1.32%

 

Nie

4

4

6

KUBIAK Jerzy Józef

425

0.29%

 

Nie

4

4

7

DRAGUN Nadzieja Marzena

435

0.30%

 

Nie

4

4

8

TARKAWIAN Agnieszka Ewa

850

0.58%

 

Nie

4

4

9

SITKIEWICZ Piotr

511

0.35%

 

Nie

4

4

10

MALINOWSKA Beata

753

0.52%

 

Nie

4

4

11

KAMIŃSKI Adam

1 126

0.77%

 

Nie

4

5

1

PIETROCZUK Włodzimierz

3 970

2.72%

 

Nie

4

5

2

JAKONIUK Agnieszka

1 006

0.69%

 

Nie

4

5

3

BOROWSKI Eugeniusz

531

0.36%

 

Nie

4

5

4

KOROLCZUK Emilia

505

0.35%

 

Nie

4

5

5

OZIABŁO Piotr Marek

778

0.53%

 

Nie

4

5

6

BISZ Walentyna

291

0.20%

 

Nie

4

5

7

WARPECHOWSKI Janusz

243

0.17%

 

Nie

4

5

8

WAWRZYNIAK Jan Antoni

105

0.07%

 

Nie

4

5

9

SKIBIŃSKI Dariusz

180

0.12%

 

Nie

4

5

10

CZARKOWSKA Bogusława Jadwiga

176

0.12%

 

Nie

4

5

11

IWAŃCZUK Michał

441

0.30%

 

Nie

4

6

1

PROKOPIUK Seweryn

733

0.50%

 

Nie

4

6

2

KOCZOT Dorota

222

0.15%

 

Nie

4

6

3

IWANIUK Michał

295

0.20%

 

Nie

4

6

4

ARTYSIEWICZ Michalina Daria

115

0.08%

 

Nie

4

6

5

GRZEJSZCZYK Michał Łukasz

72

0.05%

 

Nie

4

6

6

CIWONIUK Aneta

232

0.16%

 

Nie

4

7

1

BIELAWSKI Wiesław Henryk

785

0.54%

 

Nie

4

7

2

HAMPEL Artur

313

0.21%

 

Nie

4

7

3

GAJDOWSKA Justyna

239

0.16%

 

Nie

4

7

4

ROKICKI Mariusz

189

0.13%

 

Nie

4

7

5

KWASIBORSKA Magdalena Marlena

109

0.07%

 

Nie

4

8

1

TOŁWIŃSKI Krzysztof

3 891

2.66%

 

Nie

4

8

2

JANKOWSKA Wanda

1 348

0.92%

 

Nie

4

8

3

KEMPLIŃSKI Ryszard Stanisław

238

0.16%

 

Nie

4

8

4

OJDANA Alina

1 103

0.75%

 

Nie

4

8

5

JAKIMIUK Dawid

694

0.47%

 

Nie

4

8

6

WAPPA-BUSŁOWSKA Ewa

232

0.16%

 

Nie

4

8

7

KRZYKAWSKI Norbert Grzegorz

154

0.11%

 

Nie

4

8

8

MIERZWIŃSKA Małgorzata

356

0.24%

 

Nie

4

8

9

CHAŃKO Julita Monika

379

0.26%

 

Nie

4

8

10

SZAREJKO Marcin

806

0.55%

 

Nie

4

9

1

SKOMAROWSKI Maciej

757

0.52%

 

Nie

4

9

2

KONCEWICZ Magda

230

0.16%

 

Nie

4

9

3

KUPIŃSKI Maciej

193

0.13%

 

Nie

4

9

4

GRYNIEWICZ Joanna

165

0.11%

 

Nie

4

9

5

ZADYKOWICZ Danuta

165

0.11%

 

Nie

4

10

4

KAPICA Grzegorz

3 397

2.32%

 

Nie

4

10

5

JAROSZEWICZ-ŁOJEWSKA Mirosława Anna

938

0.64%

 

Nie

4

10

7

KONDRACIUK Krzysztof

4 302

2.94%

 

Nie

4

10

9

DAWIDZIUK Irena

1 560

1.07%

 

Nie

4

10

10

SIDORCZUK-USZYŃSKA Grażyna Jadwiga

1 275

0.87%

 

Nie

4

10

11

FILIPKOWSKI Zbigniew Jan

1 021

0.70%

 

Nie

4

11

1

KOMOROWSKA Barbara

363

0.25%

 

Nie

4

11

2

TRZASKA Wojciech

178

0.12%

 

Nie

4

11

3

MIERZEJEWSKA Beata

123

0.08%

 

Nie

4

11

4

TRZASKA Piotr

153

0.10%

 

Nie

4

11

5

MOCARSKI Antoni

123

0.08%

 

Nie

4

12

1

NIECIECKI Karol Marek

726

0.50%

 

Nie

4

12

2

PIETRUCZUK Anna

510

0.35%

 

Nie

4

12

3

SMOKTUNOWICZ Grzegorz

294

0.20%

 

Nie

4

12

4

KOWNACKI Krzysztof Jan

134

0.09%

 

Nie

4

12

5

KURZYNA Grażyna

332

0.23%

 

Nie

4

12

6

BANEL Mateusz

167

0.11%

 

Nie

4

12

7

GODUN Barbara

319

0.22%

 

Nie

Informacja

 

Wójt Gminy Hajnówka informuje, że w dniu  21 października 2018 roku będzie zapewniony bezpłatny transport do lokali wyborczych z następujących miejscowości :

  • trasa: Rzepiska godz. 13 00 przy świetlicy wiejskiej  – Wasilkowo godz.13 10    – Borysówka godz.13 20   przy świetlicy wiejskiej  do lokalu wyborczego w Nowosadach.
  • trasa: Lipiny godz. 15 00 przy świetlicy wiejskiej do lokalu wyborczego w Dubinach (Gminne Centrum Kultury ul. Główna116).

           

Istnieje możliwość ustalenia nowych tras dowożenia na wniosek zainteresowanych mieszkańców sołectwa. Prosimy o zgłaszanie potrzeb do Urzędu Gminy Hajnówka w terminie do 19.X.2018r. do godz. 13 00, tel.85 682 25 00.

 

wybory 2018

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1,
Szkoła Podstawowa w Dubinach,
Dubiny ul. Główna 1b, 17-200 Hajnówka tel. 85 682-46-31

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Ewa Grażyna Warsicka

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Halina Skiepko

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

3.

Grzegorz Antichowicz

CZŁONEK

4.

Walentyna Czurak

CZŁONEK

5.

Emilia Filipiuk

CZŁONEK

6.

Romuald Rafał Gierasimiuk

CZŁONEK

7.

Anna Pawłowicz

CZŁONEK

8.

Walenty Siekan

CZŁONEK

9.

Małgorzata Zankiewicz

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

 

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

 
 

1.

Adam Siekan

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

 
 

2.

Barbara Gawryluk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

 
 

3.

Irena Gagan

CZŁONEK

 
 

4.

Julita Łukasiewicz

CZŁONEK

 
 

5.

Nina Orzechowska

CZŁONEK

 
 

6.

Anna Pucinik

CZŁONEK

 
 

7.

Ewa Seliwoniuk

CZŁONEK

 
 

8.

Ewa Agata Stolarewska

CZŁONEK

 
 

9.

Joachim Wojtulewicz

CZŁONEK

 
   

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2,
Gminne Centrum Kultury w Dubinach,
Dubiny ul. Główna 116, 17-200 Hajnówka, tel. 85 682-39-22:

           

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Emilia Barbara Maksimczuk

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Sławomir Weremiuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Łukasz Janiuk

CZŁONEK

4.

Natalia Kopiejczyk

CZŁONEK

5.

Mikołaj Zawadzki

CZŁONEK

6.

Piotr Okoczuk

CZŁONEK

7.

Bazyl Panasiuk

CZŁONEK

8.

Ewa Sakowska

CZŁONEK

9.

Taisa Skiepko

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

 

1.

Marzena Kublik

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

 

2.

Mirosław Kojło

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

 

3.

Walentyna Snarska

CZŁONEK

 

4.

Paweł Gagan

CZŁONEK

 

5.

Marcin Lewczuk

CZŁONEK

 

6.

Alina Łukasiewicz

CZŁONEK

 

7.

Małgorzata Sawczuk

CZŁONEK

 

8.

Paulina Skiepko

CZŁONEK

 

9.

Wojciech Warsicki

CZŁONEK

 
   

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,
Świetlica Wiejska w Nowosadach, tel. 664-132-293
Nowosady 114, 17-200 Hajnówka:

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Katarzyna Janowska

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Irena Nikołajuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Mikołaj Gierasimiuk

CZŁONEK

4.

Halina Jałoza

CZŁONEK

5.

Izabela Ewa Janusiewicz

CZŁONEK

6.

Jerzy Jarmoc

CZŁONEK

7.

Łukasz Niczyporuk

CZŁONEK

8.

Irena Stasinkiewicz

CZŁONEK

9.

Ludmiła Stocka

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

 

1.

Mironczuk Iwona

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

 

2.

Maciejuk Mirosław

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

 

3.

Tomasz Chrościelewski

CZŁONEK

 

4.

Agnieszka Kojło

CZŁONEK

 

5.

Anatol Nikołajuk

CZŁONEK

 

6.

Justyna Plech

CZŁONEK

 

7.

Joanna Raczkiewicz

CZŁONEK

 

8.

Barbara Szwarc

CZŁONEK

 

9.

Nina Treszczotko

CZŁONEK

 
   

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,
Szkoła Podstawowa w Nowokorninie, tel. 664-132-295
Nowokornino 147, 17-200 Hajnówka:

         

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Anna Chrościelewska

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Ewelina Kondratiuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Dariusz Dutkowski

CZŁONEK

4.

Anna Gacuta

CZŁONEK

5.

Aleksander Korolko

CZŁONEK

6.

Teresa Osiniak

CZŁONEK

7.

Barbara Romaniuk

CZŁONEK

8.

Irena Sidoruk

CZŁONEK

9.

Andrzej Siekan

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Iwona Szwarc

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Emilia Iwaniuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3..

Danuta Jancewicz

CZŁONEK

4.

Grażyna Marczuk

CZŁONEK

5.

Włodzimierz Osipiuk

CZŁONEK

6.

Barbara Sadowska

CZŁONEK

7.

Anna Szarejko

CZŁONEK

8.

Karolina Drozd

CZŁONEK

9.

Aneta Świderska

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska w Nowoberezowie,
 Nowoberezowo 86, 17-200 Hajnówka tel.664 132 295:

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Tomasz Iwaniuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Justyna Golonko

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Alina Bartoszuk

CZŁONEK

4.

Aniela Golonko

CZŁONEK

5.

Janina Kaliszuk

CZŁONEK

6.

Paweł Kojło

CZŁONEK

7.

Mateusz Romaniuk

CZŁONEK

8.

Mirosław Siemieniuk

CZŁONEK

9.

Nadzieja Timoszuk

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

 

1.

Mirosława Owerczuk,

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

 

2.

Grzegorz Paweł Kublik

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

 

3.

Baszun Piotr

CZŁONEK

 

4.

Anna Czabaj

CZŁONEK

 

5.

Ilona Jancewicz

CZŁONEK

 

6.

Ala Kostecka

CZŁONEK

 

7.

Kamil Samojluk

CZŁONEK

 

8.

Jan Szwed

CZŁONEK

 

9.

Jarosław Timoszuk

CZŁONEK

 
   

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica Wiejska w Mochnatem,
Mochnate 58, 17-200 Hajnówka, tel. 664 132 296:

         

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Andrzej Golonko

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Krystyna Kraśko

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Helena Gruszewska

CZŁONEK

4.

Robert Jańczuk

CZŁONEK

5.

Aleksander Polikatus

CZŁONEK

6.

Władysław Romaniuk

CZŁONEK

7.

Eugeniusz Stepaniuk

CZŁONEK

8.

Jerzy Szwarc

CZŁONEK

9.

Ludmiła Żmieńko

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Barbara Antichowicz

PRZEWODNICZĄCA KOMISJI

2.

Elżbieta Bugwin

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Aleksy Gierasimiuk

CZŁONEK

4.

Michał Golonko

CZŁONEK

5.

Marek Kraśko

CZŁONEK

6.

Joanna Kuptel

CZŁONEK

7.

Paulina Niewińska

CZŁONEK

8.

Irena Szpilko

CZŁONEK

9.

Sławomir Dariusz Wrzosek

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie,
 Orzeszkowo 2, 17-200 Hajnówka, tel. 795 592 998:

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Krzysztof Lisicki

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Iwona Kudlewska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Joanna Buszko

CZŁONEK

4.

Mirosława Giercun

CZŁONEK

5.

Elżbieta Grygoruk

CZŁONEK

6.

Helena Komorowska

CZŁONEK

7.

Mateusz Lewczuk

CZŁONEK

8.

Paweł Pień

CZŁONEK

9.

Jan Pucinik

CZŁONEK

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania

L.p.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Bogumiła Gierasimiuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Rafał Dawid Nowicki

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Justyna Lisicka

CZŁONEK

4.

Izabela Mazuruk

CZŁONEK

5.

Maja Miszczuk

CZŁONEK

6.

Teresa Nowicka

CZŁONEK

7.

Mirosława Romaniuk

CZŁONEK

8.

Andrzej Szpilko

CZŁONEK

9.

Artur Werszko

CZŁONEK

 

Obwieszczenie

Gminnej Komisji Wyborczej w Hajnówce

z dnia 2 października 2018 r.

o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy Hajnówka bez głosowania w okręgu wyborczym nr 10

Obwieszczenie

Gminnej Komisji Wyborczej w Hajnówce

z dnia 2 października 2018 r.

o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy Hajnówka bez głosowania w okręgu wyborczym nr 9