Zapraszamy do zapoznania się z wyborem fotografii nadesłanych w ramach konkursu fotograficznego „Inspiracje w Duchu Tradycji” przeprowadzonego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Starym Berezowie w ramach tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie”.

Zgodnie z założeniami konkursu prace przedstawiają obejścia wiejskie z sołectwa Stare Berezowo – zawierają zarówno elementy charakterystycznej architektury drewnianej regionu jak i przepiękne okoliczności przyrody. Konkurs stanowi element projektu „Bohaterowie Starego Berezowa” realizowanego w oparciu o środki Programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce – Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

 

 

logo