Serdecznie zapraszamy na premierowe pokazy spektaklu Teatru Czrevo "Brydkie kačenia" (Brzydkie kaczątko) H. Ch. Andersena. Spektakl grany jest po-svojomu w doskonałym przekładzie z duńskiego Jana Maksymiuka.

11.09.2021 godz. 16:00 Akademia Teatralna Filia w Białymstoku

12.09.2021 godz. 16:00 Akademia Teatralna Filia w Białymstoku

14.09.2021 godz. 18:00 Muzeum Białoruskie w Hajnówce

17.09.2021 godz. 17:00 Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim

 

Przedstawienie to przeniesiona w podlaskie realia opowieść o poszukiwaniu akceptacji i ciepła, o dzieciństwie i dorastaniu, kiedy jest się innym. Opowiedziana z perspektywy matki, pozwala odczytać nam doskonale znaną baśń z nowej perspektywy.

reżyseria, lalki: Łucja Grzeszczyk

przekład: Jan Maksymiuk

występuje: Joanna Troc

muzyka na żywo: Ewa Kot

 

Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Prosimy o rezerwację miejsc mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadanie dofinansowane ze środków z dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego

Dziękujemy partnerowi projektu - Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza Filii w Białymstoku

 

Teatr Czrevo

 

kaczatko