Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy spektakl muzyczny w wykonaniu Studia Piosenki HDK. "Historie w rzeczach zapisane” to opowieść o przemijaniu, ludzkich słabościach, dojrzałej miłości między mężczyzną, a kobietą oraz o niezwykłej przyjaźni łączącej grupę młodych dziewcząt. 

 

Główna bohaterka Zosia jest poczciwą dziewczyną z tzw. dobrego domu, która zaprasza swoje koleżanki do spędzenia ostatnich dni wakacji na wsi, gdzie mieszka jej ukochana babcia. Beztrosko mijające dni sprzyjają wielu odważnym pomysłom. Jednym z nich jest właśnie odwiedzenie pewnego tajemniczego miejsca. Posłuszna, ostrożna Zosia początkowo broni się przed tym pomysłem jednak ostatecznie ulega i dołącza do grupy swoich przyjaciółek, z którymi wspólnie spędzone chwile okazują się być lekcją szacunku, tolerancji, miłości, akceptacji siebie, ludzkich niedoskonałości i mijającego czasu. W spektaklu usłyszymy utwory m.in. Agnieszki Osieckiej, Czerwonych Gitar, Anny Jantar, Filipinek, Krzysztofa Krawczyka.
Zapraszamy!

 

Termin: 12.09.2021 r. ( niedziela) godz. 17:00
Miejsce: sala kolumnowa HDK, ul. T. Sołoniewicz 4, Hajnówka
Wstęp: płatny

Bilety w cenie 10 zł dostępne w sekretariacie HDK tel. 85 682 3203

 

plakat Historie w rzeczach zapisane