W mikołajkowy piątek, 6 grudnia, w świetlicy wiejskiej w Nowosadach, odbyły się warsztaty, podczas których tworzono dekoracje na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Inicjatorem tego przedsięwzięcia było Koło Gospodyń Wiejskich NOWOSADKI, które we współpracy z Gminnym Centrum Kultury w Dubinach zorganizowało świąteczne spotkanie dla miejscowej społeczności. Miła atmosfera, towarzysząca spotkaniu, zaowocowała powstaniem szeregu przepięknych stroików świątecznych, których motyw przewodni stanowiła filiżanka.

Okazało się, że właśnie taki prosty rekwizyt oraz towarzyszący mu spodeczek, mogą posłużyć za idealną bazę do tworzenia świątecznych cudeniek, które następnie przyozdobią wnętrza mieszkań ich utalentowanych twórców. Zapraszamy zatem do obejrzenia efektów prac uczestników warsztatów  :) A Kołu Gospodyń Wiejskich NOWOSADKI dziękujemy za wsparcie organizacyjne oraz zabezpieczenie artykułów dekoracyjnych !

 

Autor tekstu: Mariola German-Pietruczuk