15 i 17 listopada 2019 r. do kolejnych już świetlic w gminie Hajnówka zawitało "objazdowe kino" razem z filmem dokumentalnym pt. "Koncert Życia". Piątkowa projekcja miała miejsce w Nowosadach, natomiast niedzielna - w Borysówce. Do miejscowych świetlic zawitali kolejni goście - zarówno mieszkańcy gminy Hajnówka, jak i osoby spoza jej terenu, którzy chcieli obejrzeć materiał opowiadający o "Podlaskim Koncercie Życzeń" - trzygodzinnej audycji radiowej, odbywającej się na anteni e Radia Racja w każdą sobotę od godziny 18:00 do 21:00.


Obejrzany dokument oraz przedstawione w nim tematy wyzwoliły wiele emocji wśród zgromadzonej publiczności. W żartobliwych momentach słychać było na sali śmiechy, natomiast szczególne poruszenie i nieskrywany entuzjazm widzów towarzyszył scenom, podczas których na ekranie pojawiały się znajome twarze oraz słychać było znajome głosy. Niekiedy zaś zapadała totalna cisza i u co wrażliwszych osób można było dojrzeć wzruszenie. Ostatecznie widzowie zdawali się być usatysfakcjonowani obejrzanym filmem, a niektórzy z nich pokusili się nawet o zadawanie uzupełniających pytań do poruszonej w filmie problematyki.

 

Kolejne listopadowe projekcje filmu "KONCERT ŻYCIA" odbędą się w:

  • świetlica wiejska w Chytrej - 21 listopada 2019, godz. 18:00 (z udziałem redaktora Radia Racja - Michała Androsiuka ! )
  • świetlica wiejska w Starym Berezowie - 30 listopada 2019, godz. 18:00

 

Polecamy i zapraszamy ! Wstęp wolny :)