Choć wakacje powoli dobiegają końca, to Gmina Hajnówka, oraz działające w jej imieniu Gminne Centrum Kultury w Dubinach mają już propozycje na nadchodzący wrzesień.

We współpracy z Fundacją ONI TO MY ruszamy z cyklem warsztatów w ramach AKADEMII RĘKODZIEŁA.

Cykl pod nazwą ETNO INSPIRACJE obejmie takie formy zajęć jak:  tkactwo, haft, rzeźba, plecionkarstwo oraz kwiaty z bibuły, a dofinansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Etno Polska 2019.

Przez cały wrzesień 2019 r. w wybranych miejscowościach na terenie gminy wiejskiej Hajnówka odbywać się będą wymienione wyżej zajęcia, prowadzone pod okiem doświadczonych i kreatywnych instruktorów.

Więcej informacji na temat terminów oraz miejscowości, w których przeprowadzone zostaną poszczególne warsztaty zamieścimy już wkrótce  :) Informujcie znajomych i dołączajcie do nas we wrześniowe podwieczorki  :)

 

WSTĘP na wszystkie zajęcia BEZPŁATNY! 

 

Do zobaczenia niebawem :)

Autor tekstu: Mariola German-Pietruczuk

akademia rekodzieła