Stowarzyszenie „Krynica” ogłasza konkurs kulinarny na najlepszą potrawę z ziemniaka i serdecznie zaprasza  wszystkich sympatyków kuchni regionalnej do wzięcia w nim udziału.

Zgłoszenia do konkursu na formularzu zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu  przyjmowane są do dnia 3 września 2019 roku. Ilość miejsc ograniczona do maksymalnie 10 zgłoszeń.

Potrawy zgłoszone do konkursu (w ilości 100 porcji degustacyjnych około 3 kg) należy dostarczyć w dniu 7 września 2019r. do świetlicy wiejskiej w  Lipinach (Lipiny 48) do godz. 10

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się w trakcie IX Bulwa Fest tj. 07.09.2019r. po godz. 18:00.

W konkursie przewidziano 3 nagrody główne za zajęcie miejsc od I do III miejsca

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni regionalnej.

Regulamin konkursu dostępny jest do pobrania poniżej, w siedzibie Stowarzyszenia „Krynica” (Lipiny 46a, 17-200 Hajnówka), oraz na stronie internetowej https://pl-pl.facebook.com/StowarzyszenieKrynica.

potato 3175463 340