PLENEROWE KINO LETNIE – realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019

Film: WESELE W SORRENTO– zobacz zwiastun

Czas: 1 godz.  56 min.
Termin: 21.06.2019 r. godz. 21.00
Miejsce: Teren przy Hajnowskim Domu Kultury
Wstęp wolny

OPIS FILMU

„Wesele w Sorrento” to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych. To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. „Wesele w Sorrento” to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym Mamma Mia!, tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru. „Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

Organizatorzy: Hajnowski Dom Kultury, Urząd Miasta Hajnówka, dziew/czyny z cool/turą

ZAPRASZAMY !!!

kino letnie