18 maja 2019 r. (sobota) o godzinie 16:00 w Dubinach, na terenie zielonym za budynkiem Gminnego Centrum Kultury w Dubinach przy ulicy Głównej 116 rozpocznie się plenerowa impreza piknikowa, na którą serdecznie zapraszają: Radni Okręgu Dubiny, Sołtys Wsi Dubiny oraz Gminne Centrum Kultury w Dubinach.

W programie wydarzenia znajdą Państwo między innymi: liczne występy zespołów i wokalistów, scenki rodzajowe w wykonaniu członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku, atrakcje dla dzieci takie jak stoisko z malowaniem twarzy, bańki oraz balonowe figury, a dla łakomczuchów małe co nieco, czyli gorące kiełbaski prosto z ogniska :)

Nie może Was tam zabraknąć!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem tego dnia pod chmurką, w plenerze :)

Zabierzcie ze sobą dobre nastroje i uśmiechy!

Mile widziane kocyki i kapy do odpoczynku na zielonej trawce :) 

 

Mariola German-Pietruczuk

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Dubinach

 

piknik